jamejamnashriyat
کد خبر: ۸۷۸۲۵۶   ۱۳ بهمن ۱۳۹۴  |  ۰۰:۰۱

با وجود این‌که پیش از این علیرضا زاکانی از اعلام فهرست نهایی نامزدهای اصولگرا تا 12بهمن (دیروز) خبر داده بود، محمدرضا باهنر، رئیس جبهه پیروان خط امام و رهبری دیروز در نشستی خبری درباره تکمیل فهرست ائتلاف اصولگرایان برای انتخابات مجلس گفت: فهرست ائتلاف، امشب تکمیل می‌شود اما رسانه‌ای شدن این فهرست به 16 یا 17 بهمن موکول خواهد شد.

به گزارش ایسنا، وی افزود: حدود 28 نفر در فهرست ائتلاف اصولگرایان قطعی شده‌اند. بیژن نوباوه نیز درباره فهرست نهایی نامزدهای اصولگرا در تهران گفت: از 30 نماینده فعلی تهران، 22 نماینده برای قرار گرفتن در فهرست نهایی ائتلاف مورد بررسی و نظرسنجی قرار می‌گیرند. غلامعلی حدادعادل،سخنگوی ائتلاف اصولگرایان نیز در گفت‌وگو با خبرگزاری صداوسیما گفت: پس از بررسی کارگروه مصادیق، فهرست نهایی ائتلاف، اعلام می‌شود.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
هشدارهای مهم برای خانه تکانی

هشدارهای مهم برای خانه تکانی

به روزهای پایانی سال نزدیک می‌شویم و در این روزها تقریبا تمام زنان ایرانی بر اساس یک سنت بسیار پسندیده که به آن خانه تکانی گفته می‌شود، مشغول نظافت و پاکسازی منازل خواهند شد.

قطعنامه صادر می‌شد دلیلی برای ادامه برجام وجود نداشت

قطعنامه صادر می‌شد دلیلی برای ادامه برجام وجود نداشت

در مورد موضوع عقب‌نشینی غرب از صدور قطعنامه علیه جمهوری اسلامی می‌توان گفت نوعی عقلانیت بین اعضای شورای حکام یا حداقل حرکت به سمت عقلانیت از سوی آنها وجود دارد و در این ارتباط هشدار افراد عاقل در جامعه جهانی منجر شد آنها از صدور قطعنامه ضدایرانی خودداری کنند؛ چرا که در صورت صدور قطعنامه، دیگر دلیلی برای حضور جمهوری اسلامی در برجام بی‌خاصیت وجود نداشت و به این ترتیب دست ایران برای کنار گذاشتن آن بازتر می‌شد.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر
حراجی جراحی!

درآمد بالا و ریسک کم عمل جراحی زیبایی سبب شده برخی پزشکان برخلاف تخصص‌شان به این بازار رو بیاورند

حراجی جراحی!

پیشخوان

بیشتر