برنامه های ایام مبارک دهه فجر شهرداری تهران اعلام شد

از خدمات دهی رایگان اتوبوس و مترو تا راه اندازی کاروان گل

رئیس سازمان دانش آموزی جمهوری اسلامی ایران از حضور میلیونی و منسجم دانش آموزان پیشتاز و فرزانه این سازمان در برنامه­های ایام الله دهه فجر خبر داد.
کد خبر: ۸۷۷۶۹۲
حضور میلیونی دانش آموزان پیشتاز در برنامه های دهه فجر

به گزارش جام جم آنلاین به نقل از روابط عمومی سازمان دانش آموزی جمهوری اسلامی ایران، دکتر حمیدرضا کفاش ضمن اعلام این مطلب، افزود: سازمان دانش آموزی با همفکری مدرسین، مربیان، کارشناسان، مدیران و دانش­آموزان عضو، فعالیت­های متنوعی را برای دهه مبارک فجر طراحی و به اجرا درخواهد آورد.

وی با اشاره به اینکه پیشتازان و فرزانگان با قدرت بیش از پیش ایام الله دهه فجر را گرامی میدارند، ادامه داد: بی شک آینده این انقلاب به دست دانش آموزان دانا و بصیر امروز ساخته خواهد شد و آنچه مهم است حضور شوق آفرین نوجوانان در میدان های پرتحرک جامعه برای تربیت اجتماعی است چرا که مأموریت اصلی ما در سازمان دانش آموزی تربیت اجتماعی اعضای آن است.

کفاش افزود: تشکل پیشتازان و فرزانگان به عنوان فرزندان انقلاب اسلامی با حضور تشکیلاتی خود در این ایام یکبار دیگر بر نقش بی بدیل دانش آموزان در هدایت و جریان سازی رویدادهای انقلابی تأکید خواهد کرد.

وی گفت: برگزاری سلسله همایش های فصل حضور با موضوع «پسابرجام»، برگزاری مانور تشکیلاتی یاوران انقلاب با محوریت «نمایش انسجام تشکیلاتی پیشتازان و فرزانگان به عنوان بازوان انقلاب اسلامی» و برپایی غرفه های فرهنگی در مسیر راهپیمایی 22 بهمن از برنامه های سازمان دانش آموزی جمهوری اسلامی ایران در ایام الله دهه فجر است.

رئیس سازمان دانش آموزی اظهار داشت: ان شاء الله امسال با حضور با شکوه پیشتازان و فرزانگان در راهپیمایی 22 بهمن ماه، شاهد قدرت نمایی نظام اسلامی در برابر استکبار جهانی، تحت هدایت های حکیمانه رهبر عالیقدر انقلاب اسلامی، خواهیم بود.

newsQrCode
ارسال نظرات در انتظار بررسی: ۰ انتشار یافته: ۰
فرزند زمانه خود باش

گفت‌وگوی «جام‌جم» با میثم عبدی، کارگردان نمایش رومئو و ژولیت و چند کاراکتر دیگر

فرزند زمانه خود باش

نیازمندی ها