jamejamonline
فرهنگی صدا و سیما کد خبر: ۸۷۷۶۶۴ ۱۱ بهمن ۱۳۹۴  |  ۱۲:۰۹

برنامه پایش با موضوع بررسی آخرین تحولات اقتصادی و اقتصاد دوره رژیم پهلوی امشب ساعت 23 از شبکه یک سیما به روی آنتن می‌رود.

بررسی اقتصاد دوره رژیم پهلوی امشب در برنامه پایش

به گزارش جام جم سیما به نقل از روابط عمومی شبکه یک، در بخش اول این برنامه، فرشاد مؤمنی استاد دانشگاه علامه طباطبایی، عضو مؤسسه دین و اقتصاد و صاحب نظر اقتصادی مهمان خواهد بود و با کیا داوود اسفندیاری پیرامون آخرین تحولات اقتصادی کشور و اقتصاد دوره پهلوی گفتگو می کند.

همچنین در برنامه امشب آینده بازارهای بورس، مسکن و طلا در گفتگو با کارشناسان بررسی می‌شود.

در بخش کارآفرین نیز حمید امیر سیدی کشاورز جیرفتی و اولین تولید کننده بذر هیبرید سبزی و صیفی کشور و مخترع گلخانه شگفت انگیز ایرانی با حضور در برنامه پایش تجربیات موفقیت خود را با بینندگان مطرح می‌کند. سؤال نظرسنجی این برنامه نیز به این شرح است: به نظر شما، منابع ارزی آزاد شده از تحریم، بیشتر صرف کدام نیاز کشور شود؟ 1- تجهیز بیمارستان‌ها 2- تجهیز مدارس 3- خرید هواپیما 4-گسترش راه آهن 5- نیازمندی‌های دیگر.

بینندگان می‌توانند برای شرکت در این نظرسنجی عدد گزینه مورد نظر را به شماره پیامک 30000111 ارسال کنند.

برنامه «پایش» به تهیه‌کنندگی توحید آتشبار، کاری از گروه دانش و اقتصاد شبکه یک سیماست که یکشنبه‌ها بعد از سریال شبانگاهی با اجرای کیا داوود اسفندیاری از این شبکه پخش می‌شود.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
این ۵۰ ثانیه تلخ

این ۵۰ ثانیه تلخ

با ذهن ده دوازده سالگی‌ات نگاه کنی، فکر می‌کنی زنگ تفریح یک مدرسه خورده و بچه‌ها دارند هوریز می‌کنند توی حیاط مدرسه که از بوفه ساندویچ مزخرف کالباس خشک بخرند و نوشابه فانتای تگری و این یک ربع وقت آزاد را خرج شکمشان کنند و بادگلوهای سوزنده را توی کلاس بزنند و بینی‌شان تا مغز سرشان تیر بکشد و بسوزد و کیف کنند.

حوزه هنری و تحول دیجیتال

حوزه هنری و تحول دیجیتال

با آن کاپشن خاکی رنگ و شال گردنی که همیشه روی صورتش می‌کشد، سوار بر موتور وارد حیاط می‌شود، چرخی دور حوضچه خوشرنگ حوزه می‌زند و کنار دیوار آینه‌کاری شده، موتورش را تکیه می‌دهد، عینک ته استکانی اش را با انگشت بالا می‌دهد و دستی به سبیل سیاهش می‌کشد و می‌رود گوشه پله‌ها کنار قیصر می‌نشیند و با سیگار و چاق سلامتی، صحبت‌شان گل می‌اندازد.

بابایی جنگ را درست نوشت نه درشت!

بابایی جنگ را درست نوشت نه درشت!

بابایی از آنجا که خود رزمنده بوده، در سال‌های جنگ به معنای حقیقی کلمه با شهدا زندگی کرده و بعد از جنگ نیز همان ضرورت و رسالت را حس کرده و همان مسیر را ادامه داده است.

گفتگو

بیشتر
مادر و دخترانه!

گفتگو با بازیگران سریال «مادرانه» که این روزها از آی‌فیلم بازپخش می‌شود

مادر و دخترانه!

پیشنهاد سردبیر بیشتر
افطاری‌ ها

ماه رمضان امسال چه سریال‌هایی روی آنتن شبکه‌های مختلف سیما خواهند رفت؟

افطاری‌ ها

پیشخوان بیشتر