jamejamonline
ورزشی بانوان کد خبر: ۸۷۷۳۱۷ ۱۰ بهمن ۱۳۹۴  |  ۱۴:۱۱

شاید طرفداران دو آتشه فوتبال در ایران هم چندان توجهی به لیگ فوتبال بانوان نداشته باشند، اما این مسابقات به هفته نوزدهم رسیده است.

فوتبال بانوان در سکوت مطلق (عکس ها)

به گزارش جام جم ورزشی، دختران لیگ فوتبال بانوان با عنوان «برتر»، هفته به هفته به بازی مشغولند و صدرنشین لیگشان، شهرداری سیرجان 38 امتیاز دارد. جالب اینکه رقابت صدر جدول بین دو تیم استان کرمان است، سیرجانی‌های 38 امتیازی و شهرداری بم که با یک بازی کمتر 36 امتیاز دارد. کرمان که درلیگ برتر مردان نماینده‌ای ندارد فعلن با دختران فوتبالیست خود در ایران آقایی (!) می‌کند.

تیم‌های دیگر این لیگ ملوان انزلی (تیم سوم جدول با 34 امتیاز)، آ ینده‌سازان میهن نجف‌آباد، نگین اشتران کوه، همیاری ارومیه و وحدت ایثار گرگان و پالایش گاز ایلام هستند که هر هفته به دیدار هم می‌روند. شاید با هیجان و جوش و خروشی که در عکس‌های منتشره از بازی آینده‌سازان میهن و پالایش گاز ایلام می‌بینیم، باید از خودمان بپرسیم که چرا این رقابت‌ها به جز یک خبر کلی هفتگی، پوشش خبری دیگری ندارد. صد البته این سوالی است که ابتدا خود ما باید به آن پاسخ بدهیم.

این مقدمه‌ای بود برای تماشای عکس‌های یک بازی میانه جدولی در لیگ بانوان. لیگی که روی زمین‌های چمن نه چندان سبز و قاعدتا با حداقل امکانات مالی برگزار می‌شود و البته با همه مضیقه‌ها، هنوز دخترانی هستند که نقش داور، ناظر و حتی توپ جمع کن این مسابقات را برعهده بگیرند. دم آنها خیلی گرم.

ایرنا

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
انتخاب‌های استقلال احساسی است

انتخاب‌های استقلال احساسی است

انتخاب فرهاد مجیدی یک انتخاب منطقی برای استقلال نبود. احساسی او را انتخاب کردند، درست مثل همین حالا که دارند احساسی و به خاطر فشار تماشاگر، آندره‌آ استراماچونی را سرمربی استقلال می‌کنند.

صندلی ریاست به این 7 نفر نمی رسد

صندلی ریاست به این 7 نفر نمی رسد

کشوری که فوتبالش اساطیری همانند علی دایی و احمدرضا عابدزاده دارد چرا فردی دیگری را باید به عنوان رییس فدراسیون خود ببیند؟ حالا که برگزاری مجمع انتخاباتی فدراسیون فوتبال مهم ترین رویداد سال جاری به شمار می رود پاسخ به این سوال بسیار مهم است.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر