jamejamonline
فرهنگی صدا و سیما کد خبر: ۸۷۶۶۸۸ ۰۷ بهمن ۱۳۹۴  |  ۱۶:۱۹

رئیس رسانه ملی در حکمی دکتر رضا علیدادی را به سرپرستی معاونت فنی سازمان صدا و سیما منصوب کرد.

سرپرست معاونت فنی سازمان صدا و سیما منصوب شد

به گزارش جام جم سیما به نقل از روابط عمومی رسانه ملی، دکتر محمد سرافراز با صدور حکمی، دکتر رضا علیدادی را به سرپرستی معاونت فنی سازمان منصوب کرد.

وی در این حکم از علیدادی خواسته است با توجه به ساختار جدید سازمان صدا و سیما به موضوعاتی چون گذر از سیستم SD به HD در زنجیره تولید و پخش، راه اندازی ماهواره ملی، ایجاد بستر رسانه‌های تعامل و پوشش کامل کشور با سیگنال‌های رادیویی و تلویزیونی روز آمد توجه ویژه کند.

دکتر سرافراز در این حکم از دکتر بهابادی نیز که مدتی در مسئولیت قائم مقامی رئیس سازمان در امور فناوری و رسانه های نوین مشغول به خدمت بود تشکر کرده است.

متن حکم رئیس رسانه ملی به شرح زیر است:

به نام خدا

جناب آقای دکتر رضا علیدادی

با توجه به تصویب ساختار جدید و نظر به مراتب تعهد و تجارب ارزشمند جنابعالی، به موجب این حکم به سمت سرپرست معاونت فن آوری سازمان منصوب می شوید.

از جنابعالی انتظار می رود با استناد به منویات مقام معظم رهبری (مدظله العالی) که در پیوست حکم اینجانب ابلاغ شد، نسبت به استفاده از نیروهای متخصص و متعهد در این موارد اقدام کنید :

*تکمیل پروژه سنکرون سازی فرستنده های رادیویی .

*گذر از سیستم SD به HD در زنجیره تولید، پخش و دریافت شبکه ها.

*راه اندازی ماهواره ملی به منظور تکمیل سیگنال رسانی پایدار و ایمن در کشور.

*ارائه محتوای رادیو تلویزیونی بر بستر باند وسیع و ایجاد رسانه تعاملی .

*ایجاد بستر مناسب و ساماندهی سایت‎های سازمان بر بستر وب ،شبکه های اجتماعی و تلفن همراه و ارائه خدمات چند رسانه ای فراگیر.

*ساماندهی سایت ها در محیط وب،فراهم کردن امکان حضور حداکثری برنامه‌های سازمان در شبکه های اجتماعی و ارائه شبکه ها بر بستر فیبر و فضای مجازی .

*ارتقای کیفیت صدا و تصویر موجود و پیگیری و تکمیل و راه اندازی سیستم IPTV

ایجاد زیرساخت های سخت و نرم افزاری مورد نیاز رسانه های تنوین و ایجاد بستری به روز و کار آمد به منظور ارائه سیگنال های صدا و تصویر رسانه ملی به سراسر میهن اسلامی .

*فعال‌سازی نهاد تنظیم مقررات جامع ارائه خدمات صوت و تصویر فراگیر بر بستر فضای مجازی.

* استفاده از روش‌های روزآمد برای تکمیل پوشش سیگنال رسانی صدا و تصویر در سراسر کشور .

با قبول استعفای آقای دکتر مهدی اخوان بهابادی در مسئولیت قائم مقام رئیس سازمان در امور فناوری و رسانه های نوین از ایشان قدردانی می کنم و از خداوند متعال موفقیت شما را در پیشبرد اهداف و آرمان های مقدس انقلاب اسلامی و تحقق منویات مقام معظم رهبری (مد ظله العالی) خواهانم .

محمد سرافراز، رئیس سازمان صدا و سیما

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
پرچم افراشته بر جنازه‌ها

پرچم افراشته بر جنازه‌ها

آسمان، خاکستری است. زمین، یک دشت وسیع است پر از خانه‌های مخروبه و خرابه‌های سیمان و بتون و آجری که روزی دیوارهای خانه‌هایی بودند.

آنها که ستم را برنمی‌تابند...

آنها که ستم را برنمی‌تابند...

«مِنَ الْمُؤْمِنِینَ رِجَالٌ صَدَقُوا مَا عَاهَدُوا ا... عَلَیهِ فَمِنْهُمْ مَنْ قَضَی نَحْبَهُ وَمِنْهُمْ مَنْ ینْتَظِرُ وَمَا بَدَّلُوا تَبْدِیلا» در میان مؤمنان، مردانی هستند که بر سر عهدی که با خدا بستند، صادقانه ایستادند. بعضی پیمان خود را به آخر بردند (و در راه او شربت شهادت نوشیدند) و بعضی دیگر در انتظارند و هرگز تغییر و تبدیلی در عهد و پیمان خود ندادند. (احزاب/23)

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر

آشنایی با ضرب المثل ها

حکایتی از کلیله و دمنه

پیشخوان بیشتر