توصیه سازمان گردشگری روسیه

به جای ترکیه و مصر به ایران بروید

معاون گردشگری میراث فرهنگی کشورمان از استقبال مسئولان روسی برای سفر گردشگران روسیه به ایران به جای سفر به مصر و ترکیه خبر داد.
کد خبر: ۸۷۶۳۰۰

مرتضی رحمانی موحد، معاون گردشگری سازمان میراث فرهنگی کشورمان درباره جزئیات سفر خود به روسیه اظهار کرد: در دیداری که با سافانوف، رئیس آژانس فدرال روسیه داشتیم، وی ایران را یک مقصد امن برای گردشگران روسی عنوان کرد.

معاون گردشگری میراث فرهنگی ادامه داد: همچنین رئیس آژانس فدرال روسیه به برنامه‌ریزی طرف روسی به ارائه تسهیلات روادید گروهی، افزایش پروازهای منظم و تبلیغات و معرفی بیشتر جاذبه‌ها برای توسعه همکاری‌های گردشگری میان دو کشور و حضور فعال دفاتر روسی در نهمین نمایشگاه گردشگری تهران تاکید کرد. وی ادامه داد: در این دیدار همچنین عنوان کردیم گردشگری یک مسیر دوطرفه و از نظر اقتصادی و فرهنگی و ایجاد اشتغال برای فعالان آن سودآور و بااهمیت بوده و در این راستا تبلیغات و بازاریابی مناسب و مستمر عامل توسعه تبادلات و سفر و ساده‌سازی فرآیندها به‌ویژه صدور روادید است.

معاون گردشگری میراث فرهنگی عنوان کرد: در این مذاکرات به طرف روسی عنوان کردیم تسهیلات منطقه آزاد کیش در ارائه زیرساخت‌های لازم می‌تواند فرصت بسیار خوبی برای گردشگران روسیه برای سفر در فصل زمستان به این منطقه ایران باشد. رحمانی موحد در پایان گفت: طرف روسی در این دیدار نیز عنوان کرد اگر امکانات لازم فراهم شود ایران می‌تواند جایگزین مقصد گردشگران روسی به جای سفر به مصر و ترکیه شود.

newsQrCode
ارسال نظرات در انتظار بررسی: ۰ انتشار یافته: ۰
فرزند زمانه خود باش

گفت‌وگوی «جام‌جم» با میثم عبدی، کارگردان نمایش رومئو و ژولیت و چند کاراکتر دیگر

فرزند زمانه خود باش

نیازمندی ها