jamejamonline
ورزشی کد خبر: ۸۷۳۰۹۵   ۲۶ دی ۱۳۹۴  |  ۱۱:۵۹

پنج ملی‌پوش اعزامی تیم ‌ملی د‌و‌و‌مید‌ا‌نی بانوان به رقابت‌های قهرمانی آسیا مشخص شدند.

بانوان دونده برای قهرمانی آسیا به صف شدند

به گزارش جام جم ورزشی ، ر‌قا‌بت‌های د‌و‌و‌مید‌ا‌نی داخل سالن آسیا اواخر بهمن ماه به میزبانی قطر برگزار می‌شود و بر اساس تصمیم فدراسیون د‌و‌و‌مید‌ا‌نی پنج بانوی اعزامی به این ر‌قا‌بت‌ها مشخص شدند.

لیلا رجبی (پرتاب وزنه)، سپیده توکلی (پنجگانه)، مریم طوسی، الناز کمپانی و فرزانه فصیحی در ماده‌های دو، نفراتی هستند که بدون برگزاری ر‌قا‌بت‌های انتخابی راهی این ر‌قا‌بت‌ها می‌شوند.

مسابقات داخل سالن قهرمانی کشور که اول و دوم بهمن ماه برگزار می‌شود فرصت دیگری است که بانوان می‌توانند برای رسیدن به حد نصاب مسابقات داخل سالن قهرمانی آسیا تلاش کنند.

فدراسیون د‌و‌و‌مید‌ا‌نی برای اعزام دیگر بانوان د‌و‌و‌مید‌ا‌نی کار ورودی تعیین کرده است و هر کسی به حد نصاب لازم برسد جزو لیست اعزامی به این ر‌قا‌بت‌ها قرار می‌گیرد.

پیش از این همه بانوان د‌و‌و‌مید‌ا‌نی کار باید در ر‌قا‌بت‌های انتخابی شرکت می‌کرد‌ند و این یکی از مسایلی بود که مورد اعتراض نفرات مطرح تیم ‌ملی د‌و‌و‌مید‌ا‌نی بانوان بود.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
این بازیکنان نمی دانند پیراهن چه تیمی را پوشیده اند!

این بازیکنان نمی دانند پیراهن چه تیمی را پوشیده اند!

من اگر بخواهم بی تعارف حرف بزنم باید بگویم بازیکنان جدید پرسپولیس هنوز نمی‌دانند پیراهن چه تیم بزرگی را پوشیده اند. بازیکن تازه وارد پرسپولیس باید بداند این تیم یک تیم معمولی نیست. شما نمی‌توانید و حق ندارید در پرسپولیس معمولی باشید!

پاندمی نارسیسم در پرسپولیس

پاندمی نارسیسم در پرسپولیس

پرسپولیس بیمار است. تشخیص این بیماری نیاز به آزمایش و معاینه ندارد، از همین دور و از قاب تلویزیون هم نشانه‌هایش قابل تشخیص است.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر

نیازمندی ها