jamejamonline
ورزشی کد خبر: ۸۷۳۰۹۵   ۲۶ دی ۱۳۹۴  |  ۱۱:۵۹

پنج ملی‌پوش اعزامی تیم ‌ملی د‌و‌و‌مید‌ا‌نی بانوان به رقابت‌های قهرمانی آسیا مشخص شدند.

بانوان دونده برای قهرمانی آسیا به صف شدند

به گزارش جام جم ورزشی ، ر‌قا‌بت‌های د‌و‌و‌مید‌ا‌نی داخل سالن آسیا اواخر بهمن ماه به میزبانی قطر برگزار می‌شود و بر اساس تصمیم فدراسیون د‌و‌و‌مید‌ا‌نی پنج بانوی اعزامی به این ر‌قا‌بت‌ها مشخص شدند.

لیلا رجبی (پرتاب وزنه)، سپیده توکلی (پنجگانه)، مریم طوسی، الناز کمپانی و فرزانه فصیحی در ماده‌های دو، نفراتی هستند که بدون برگزاری ر‌قا‌بت‌های انتخابی راهی این ر‌قا‌بت‌ها می‌شوند.

مسابقات داخل سالن قهرمانی کشور که اول و دوم بهمن ماه برگزار می‌شود فرصت دیگری است که بانوان می‌توانند برای رسیدن به حد نصاب مسابقات داخل سالن قهرمانی آسیا تلاش کنند.

فدراسیون د‌و‌و‌مید‌ا‌نی برای اعزام دیگر بانوان د‌و‌و‌مید‌ا‌نی کار ورودی تعیین کرده است و هر کسی به حد نصاب لازم برسد جزو لیست اعزامی به این ر‌قا‌بت‌ها قرار می‌گیرد.

پیش از این همه بانوان د‌و‌و‌مید‌ا‌نی کار باید در ر‌قا‌بت‌های انتخابی شرکت می‌کرد‌ند و این یکی از مسایلی بود که مورد اعتراض نفرات مطرح تیم ‌ملی د‌و‌و‌مید‌ا‌نی بانوان بود.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
غافل از جوانگرایی

غافل از جوانگرایی

لیگ جهانی والیبال سال 1990 راه‌اندازی شد و در نوع خودش در ورزش جهان بی‌نظیر بود چون هیچ ورزشی در سطح دنیا لیگ نداشته مگر لیگ باشگاهی  اما این لیگ در رده ملی بود.

وداع تلخ با «آقا نادر»؛ مرد شماره یک اخلاق

وداع تلخ با «آقا نادر»؛ مرد شماره یک اخلاق

 نادر دست‌نشان متولد ۱۳۳۹‌ از نامداران فوتبال مازندران و پرافتخارترین بازیکن تیم نساجی مازندران بود که هم در دوران اوج و هم در دوران مربی‌گری، نزد همه کسانی که او را از نزدیک می‌شناختند، مرد اخلاق بود.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر