jamejamonline
سیاسی کد خبر: ۸۷۱۸۰۱ ۲۱ دی ۱۳۹۴  |  ۱۵:۳۶

دکتر جاسبی در گفت و گو با جام جم آنلاین :

کاندیدای انتخابات مجلس نشده ام

عبدالله جاسبی ، شایعات اخیر در خصوص کاندیداتوری خود برای انتخابات مجلس را تکذیب کرد.

کاندیدای انتخابات مجلس نشده ام

دکتر جاسبی امروز در گفت و گو با جام جم آنلاین ضمن دعوت از مردم و دانشگاهیان برای حضور حداکثری در انتخابات، تاکید کرد: در انتخابات پیش رو اصلا کاندیدا نشده و ثبت نام نکرده است و این شایعات، کذب محض است که در قالب گمانه زنی برخی سایتها مطرح شده بود.

گفتنی است،در روزهای اخیر شایعاتی در برخی سایتها و شبکه های مجازی درباره کاندیداتوری عضو شورای عالی انقلاب فرهنگی و رئیس سابق دانشگاه آزاد اسلامی منتشر و حتی درباره حضور جاسبی در فهرست های انتخاباتی منتشر شده بود که نادرست بوده است.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
واقعیت‌هایی درباره لغو تحریم تسلیحاتی

واقعیت‌هایی درباره لغو تحریم تسلیحاتی

تحریم تسلیحاتی ایران همواره از ابتدای انقلاب از سوی آمریکا به‌صورت تحریم اولیه وجود داشته است، اما از سال 2007 این کشور تلاش کرد تا از طریق تحریم‌های سازمان ملل این تحریم‌ها را همه‌جانبه کند.

هراس آمریکا از چیست؟

هراس آمریکا از چیست؟

الان که این یادداشت را می‌خوانید، چند ساعتی‌است تحریم‌های تسلیحاتی جمهوری اسلامی ایران لغو و کشورمان از زیر این تحریم‌های ظالمانه، خارج شده، اما در این باره توجه به چند نکته درباره آینده پیش‌رو مهم به‌نظر می‌رسد.

آموزش آنتن نمی‌دهد

آموزش آنتن نمی‌دهد

در ماه‌های گذشته اختلالات شبکه شاد و از آن مهم‌تر دسترسی نداشتن بخش قابل توجهی از کودکان و نوجوانان به ابزارهای هوشمند، بسیاری از دانش‌آموزان و خانواده‌هایشان را ناشاد کرده است، اما مسؤولان دستگاه اجرایی توجه لازم را به این مساله ندارند و با گذشت یک ماه از زمان بازگشایی مدارس، هیچ اقدام موثری برای حل این معضل انجام نداده‌اند.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر