jamejamonline
سیاسی کد خبر: ۸۷۱۸۰۱ ۲۱ دی ۱۳۹۴  |  ۱۵:۳۶

دکتر جاسبی در گفت و گو با جام جم آنلاین :

کاندیدای انتخابات مجلس نشده ام

عبدالله جاسبی ، شایعات اخیر در خصوص کاندیداتوری خود برای انتخابات مجلس را تکذیب کرد.

کاندیدای انتخابات مجلس نشده ام

دکتر جاسبی امروز در گفت و گو با جام جم آنلاین ضمن دعوت از مردم و دانشگاهیان برای حضور حداکثری در انتخابات، تاکید کرد: در انتخابات پیش رو اصلا کاندیدا نشده و ثبت نام نکرده است و این شایعات، کذب محض است که در قالب گمانه زنی برخی سایتها مطرح شده بود.

گفتنی است،در روزهای اخیر شایعاتی در برخی سایتها و شبکه های مجازی درباره کاندیداتوری عضو شورای عالی انقلاب فرهنگی و رئیس سابق دانشگاه آزاد اسلامی منتشر و حتی درباره حضور جاسبی در فهرست های انتخاباتی منتشر شده بود که نادرست بوده است.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
سوء استفاده مکرون از مفهوم آزادی

سوء استفاده مکرون از مفهوم آزادی

اگر بخواهیم با منطق رئیس‌جمهور فرانسه به اتفاقات اخیر نگاه کنیم باید آن را به آزادی هتک حرمت مقدسات ادیان دیگر تعبیر کنیم البته باید در نظر داشته باشیم این هتک حرمت نمی‌تواند یکطرفه باشد، چرا که اگر مکرون توهین به اسلام را مصداق آزادی بیان معرفی کند باید اقدامات متقابل مسلمانان را نیز از مصادیق آزادی بیان بداند.

نشانه‌های قوه قضاییه فعال

نشانه‌های قوه قضاییه فعال

نکاتی در مورد دستورالعمل نحوه مقابله با ترک وظایف قانونی مدیران و کارمندان وجود دارد که باید به آن پرداخت‌.

الزامات اقناع افکار عمومی

الزامات اقناع افکار عمومی

رهبر عالیقدر انقلاب در دیدار با اعضای ستاد ملی مقابله با کرونا بر ضرورت اقناع افکار عمومی به منظور همراه‌سازی مردم در رعایت ضوابط و شیوه نامه‌های بهداشتی و دستورالعمل‌های صادره از سوی ستاد ملی مقابله با کرونا تأکید کردند.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر