jamejamonline
سیاسی کد خبر: ۸۷۱۱۸۲ ۱۹ دی ۱۳۹۴  |  ۱۸:۲۶

عضو شورای مرکزی ائتلاف اصولگرایان با بیان اینکه شورای ائتلاف اصولگرایان به زودی وارد مصادیق می‌شود، گفت: برخی از اصلاح طلبان و رقبا همواره به دنبال ایجاد اختلاف در میان اصولگرایان هستند.

اصولگرایان در انتخابات با یک فهرست حضور پیدا خواهند کرد

به گزارش جام جم آنلاین، محمد نبی حبیبی دبیر کل حزب موتلفه اسلامی که در اجلاس سراسری دبیران استانهای حزب موتلفه اسلامی سخن می‌گفت با اشاره به انتخابات و فعالیت‌های حزب موتلفه اسلامی در شکل گیری وحدت اصولگرایان اظهار داشت: حزب موتلفه اسلامی فعالیت برای انتخابات آینده را از سال 92 آغاز کرد و به این جمع بندی رسید که اصولگرایان در انتخابات آینده تنها یک راه دارند و ان ائتلاف است.

حبیبی با تاکید بر ضرورت وحدت و انسجام اصولگرایان در انتخابات بیان داشت: موتلفه اسلامی در انتخابات آینده در سراسر کشور یک نفر را هم مستقل از شورای ائتلاف اصولگرایان معرفی نخواهد کرد و نامزد های این حزب در غالب شورای ائتلاف اصولگرایان معرفی خواهند شد.

عضو شورای مرکزی ائتلاف اصولگرایان تصریح کرد: بحمدالله شورای ائتلاف اصولگرایان تشکیل شده و جلسات شورای مرکزی ان منظم برگزار می شود، حزب موتلفه اسلامی برای اینکه اصولگرایان به وحدت و همگرایی برسند وظایف خود را در حداکثر توانایی انجام داده است.

وی افزود: وضعیت شورای ائتلاف اصولگرایان به گونه ای است که اکثریت قریب به اتفاق سلایق اصولگرایی در ان هستند و هر کسی بخواهد از این ائتلاف کناره گیری کند هزینه سنگینی باید بدهد و کنار رفتن هر تشکلی از این ائتلاف باعث می شود خود ان تشکل یا فرد لطمه بخورد.

حبیبی تصریح کرد: اصولگرایان در انتخابات آینده انشاء الله با یک فهرست و یک صدا حضور پیدا خواهند کرد.

دبیر کل حزب موتلفه اسلامی گفت: برخی از اصلاح طلبان و رقبا همواره به دنبال ایجاد اختلاف در میان اصولگرایان هستند و به همین دلیل اصولگرایان باید مراقب باشند تا هیچ لطمه ای به شورای ائتلاف اصولگرایان وارد نشود.

وی افزود: شورای ائتلاف اصولگرایان به زودی وارد مصادیق می‌شود و با ساز و کاری که وجود دارد انشاء الله مشکلی وجود نخواهد داشت.

حبیبی در پایان اظهار داشت: امید ما به تداوم ائتلاف اصولگرایان روز به روز بیشتر می شود و اصولگرایان دغدغه ائتلاف دارند.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
سوء استفاده مکرون از مفهوم آزادی

سوء استفاده مکرون از مفهوم آزادی

اگر بخواهیم با منطق رئیس‌جمهور فرانسه به اتفاقات اخیر نگاه کنیم باید آن را به آزادی هتک حرمت مقدسات ادیان دیگر تعبیر کنیم البته باید در نظر داشته باشیم این هتک حرمت نمی‌تواند یکطرفه باشد، چرا که اگر مکرون توهین به اسلام را مصداق آزادی بیان معرفی کند باید اقدامات متقابل مسلمانان را نیز از مصادیق آزادی بیان بداند.

نشانه‌های قوه قضاییه فعال

نشانه‌های قوه قضاییه فعال

نکاتی در مورد دستورالعمل نحوه مقابله با ترک وظایف قانونی مدیران و کارمندان وجود دارد که باید به آن پرداخت‌.

الزامات اقناع افکار عمومی

الزامات اقناع افکار عمومی

رهبر عالیقدر انقلاب در دیدار با اعضای ستاد ملی مقابله با کرونا بر ضرورت اقناع افکار عمومی به منظور همراه‌سازی مردم در رعایت ضوابط و شیوه نامه‌های بهداشتی و دستورالعمل‌های صادره از سوی ستاد ملی مقابله با کرونا تأکید کردند.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر