jamejamnashriyat
کد خبر: ۸۶۸۸۸۶   ۱۲ دی ۱۳۹۴  |  ۰۰:۰۱

مهر نوشت: در پی انتشار برخی اخبار مبنی برحضور و حمایت ناطق نوری از جریان و گروه خاص سیاسی در انتخابات، دفتر رئیس بازرسی دفتر مقام معظم رهبری باصدور بیانیه‌ای اعلام کرد: حجت‌الاسلام والمسلمین ناطق‌نوری ضمن تاکید بر حضور همه گروه‌ها در انتخابات با هیچ جریان سیاسی همکاری ندارد.

ثبت تبلیغات زودهنگام در پرونده‌ داوطلبان

سیامک ره‌پیک، سخنگوی هیات مرکزی نظارت بر انتخابات در مصاحبه با خبرگزاری صداوسیما گفت: اگر تبلیغات غیرقانونی باشد، این تخلف در پرونده‌های داوطلبان ثبت و رسیدگی خواهد شد.

تکذیب جدایی ولایتی و باهنر از ائتلاف

به‌دنبال انتشار اخباری درباره جدایی ولایتی از ائتلاف اصولگرایان، دفتر رئیس مرکز تحقیقات استراتژیک اعلام کرد: نماینده علی‌اکبر ولایتی (علاءالدین بروجردی) در جلسات شورای ائتلاف اصولگرایان حضور دارد. همزمان فارس به نقل از دفتر دبیرکل جبهه پیروان خط امام و رهبری، اخبار منتشر شده درباره تهدید باهنر به کناره‌گیری از ائتلاف در صورت حضور رسایی، نبویان و کوچک‌زاده در فهرست انتخاباتی را تکذیب کرد.

نگرانی از پول کثیف در انتخابات

ایسنا نوشت: مصطفی کواکبیان، دبیرکل حزب مردم‌سالاری دیروز در همایش سراسری انتخاباتی این حزب با بیان این که واقعا نگران ورود پول‌های کثیف به انتخابات هستیم،‌ گفت: خدا نکند که پول‌های بابک زنجانی در انتخابات پیش رو پیدا و توزیع شود.

ثبت‌نام‌های توصیه‌ای

مهر نوشت: علیرضا زاکانی، نماینده مردم تهران در جریان سفری به بروجرد گفت: خبر داریم به برخی گفته شده که بروید ثبت‌نام کنید تا رد شوید و موجی از رد صلاحیت راه بیفتد.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
چالش ایجاد شغل برای نخبگان

چالش ایجاد شغل برای نخبگان

مسائل مربوط به نخبگان از سال‌ها قبل مورد توجه من بود، به طوری که از سال ۱۳۸۰ به صورت جدی وارد این بحث شدم و دغدغه‌هایم را پیگیری کردم. علت اصلی‌اش هم این بود که در نمایشگاهی مطلع شدم از۱۵۰ دانش‌آموز المپیادی کشور، حدود ۹۰ نفرشان به خارج کشور مهاجرت کرده‌اند. این موضوع باعث شد تا من نظریه مهاجرت ژن‌ها را مطرح کنم و در مقاله‌ای به آن بپردازم.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر

پیشخوان

بیشتر

نیازمندی ها