jamejamonline
ورزشی فوتبال کد خبر: ۸۶۶۴۱۳ ۰۱ دی ۱۳۹۴  |  ۱۳:۲۵

وزیر ورزش و جوانان و رئیس کمیته ملی المپیک صبح امروز به طور سرزده از تمرینات تیم ملی فوتبال امید در بندرعباس بازدید کردند.

گودرزی: زودتر از این باید به تمرین تیم امید می‌آمدم

محمود گودرزی وزیر ورزش و جوانان در حاشیه بازدید از تمرینات تیم ملی فوتبال امید در جمع خبرنگاران اظهار داشت: باید زودتر از این می آمدیم که متأسفانه وقت نشد. وقتی شنیدم آنهادر بندرعباس هستند، همراه با آقای هاشمی در تمرینات حضور پیدا کردیم.

وی افزود: بازیکنان مشکلات‌شان را مطرح کردند، گلایه‌هایی هم از سازمان‌های ذیربط داشتند که امیدواریم این حاشیه‌ها از بین برود. شاید نگاه تبعیض‌آمیزی وجود داشته باشد، باید بتوانیم این مشکلات را رفع کرده تا بعد از سالهای سال، تیم امید با یک کار جمعی و تیمی نتیجه خوبی بگیرد و رکورد عدم حضور ما در المپیک شکسته شود.

در ادامه، کیومرث هاشمی رئیس کمیته ملی المپیک گفت: ما جلساتی را با کفاشیان و کاشانی برگزار کردیم، مسائل مختلفی مطرح شد، تصمیم گرفتیم با وزیر ورزش بازدید سرزده‌ای هم از تمرینات داشته باشیم.

هاشمی افزود: اگر این تیم با پتانسیل خوب، کارهایش را پیش ببرد، بعد از چهل سال می‌تواند المپیکی شود. ما هم تلاش‌مان را می‌کنیم. باید همدلی در ورزش وجود داشته باشد و گودرزی به عنوان متولی ورزش نقش اساسی دارد، ما هم در خدمت وزارت ورزش هستیم. این بازدیدها در رشته‌های دیگر به ویژه ورزش‌های مدال‌آور انجام خواهد شد.

رئیس کمیته ملی المپیک در پاسخ به این سؤال که اختلاف‌تان با وزارت ورزش حل شد، تصریح کرد: اختلافی وجود ندارد، حضور ما در بازدید از تمرینات امید هم نشان همدلی با وزارت ورزش است. شاید اختلاف سلیقه باشد، اما ما باید با سیاست‌های وزارت ورزش هم هماهنگ باشیم.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
انتخاب‌های استقلال احساسی است

انتخاب‌های استقلال احساسی است

انتخاب فرهاد مجیدی یک انتخاب منطقی برای استقلال نبود. احساسی او را انتخاب کردند، درست مثل همین حالا که دارند احساسی و به خاطر فشار تماشاگر، آندره‌آ استراماچونی را سرمربی استقلال می‌کنند.

صندلی ریاست به این 7 نفر نمی رسد

صندلی ریاست به این 7 نفر نمی رسد

کشوری که فوتبالش اساطیری همانند علی دایی و احمدرضا عابدزاده دارد چرا فردی دیگری را باید به عنوان رییس فدراسیون خود ببیند؟ حالا که برگزاری مجمع انتخاباتی فدراسیون فوتبال مهم ترین رویداد سال جاری به شمار می رود پاسخ به این سوال بسیار مهم است.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر