jamejamonline
ورزشی فوتبال کد خبر: ۸۶۶۴۱۳   ۰۱ دی ۱۳۹۴  |  ۱۳:۲۵

وزیر ورزش و جوانان و رئیس کمیته ملی المپیک صبح امروز به طور سرزده از تمرینات تیم ملی فوتبال امید در بندرعباس بازدید کردند.

گودرزی: زودتر از این باید به تمرین تیم امید می‌آمدم

محمود گودرزی وزیر ورزش و جوانان در حاشیه بازدید از تمرینات تیم ملی فوتبال امید در جمع خبرنگاران اظهار داشت: باید زودتر از این می آمدیم که متأسفانه وقت نشد. وقتی شنیدم آنهادر بندرعباس هستند، همراه با آقای هاشمی در تمرینات حضور پیدا کردیم.

وی افزود: بازیکنان مشکلات‌شان را مطرح کردند، گلایه‌هایی هم از سازمان‌های ذیربط داشتند که امیدواریم این حاشیه‌ها از بین برود. شاید نگاه تبعیض‌آمیزی وجود داشته باشد، باید بتوانیم این مشکلات را رفع کرده تا بعد از سالهای سال، تیم امید با یک کار جمعی و تیمی نتیجه خوبی بگیرد و رکورد عدم حضور ما در المپیک شکسته شود.

در ادامه، کیومرث هاشمی رئیس کمیته ملی المپیک گفت: ما جلساتی را با کفاشیان و کاشانی برگزار کردیم، مسائل مختلفی مطرح شد، تصمیم گرفتیم با وزیر ورزش بازدید سرزده‌ای هم از تمرینات داشته باشیم.

هاشمی افزود: اگر این تیم با پتانسیل خوب، کارهایش را پیش ببرد، بعد از چهل سال می‌تواند المپیکی شود. ما هم تلاش‌مان را می‌کنیم. باید همدلی در ورزش وجود داشته باشد و گودرزی به عنوان متولی ورزش نقش اساسی دارد، ما هم در خدمت وزارت ورزش هستیم. این بازدیدها در رشته‌های دیگر به ویژه ورزش‌های مدال‌آور انجام خواهد شد.

رئیس کمیته ملی المپیک در پاسخ به این سؤال که اختلاف‌تان با وزارت ورزش حل شد، تصریح کرد: اختلافی وجود ندارد، حضور ما در بازدید از تمرینات امید هم نشان همدلی با وزارت ورزش است. شاید اختلاف سلیقه باشد، اما ما باید با سیاست‌های وزارت ورزش هم هماهنگ باشیم.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
تزریق پیام ایستادگی، امید و نشاط

تزریق پیام ایستادگی، امید و نشاط

باعث خوشحالی و مسرت است که رهبر معظم انقلاب در جمع قهرمانان و سرمایه‌های ورزش کشور، همچون همیشه مدبرانه به بسیاری از مسائل و معضلات این حوزه اشاره کردند و با بیانات خود، برنامه اصلی دستگاه‌ های ورزشی کشور را طی سال‌های آتی ترسیم نمودند.

عملکرد پارالمپیکی‌ ها؛ عالی و درخشان

عملکرد پارالمپیکی‌ ها؛ عالی و درخشان

اگر شناختی از عملکرد کمیته ملی پارالمپیک طی دوره‌های قبل داشته باشیم به این جمع‌بندی می‌رسیم که تصمیم ستاد رقابت‌ های پارالمپیک توکیو برای دوره‌2020 این بود که اعزام ورزشکاران بر حسب قانون «کیفی‌ گرایی» باشد.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر

نیازمندی ها