jamejamonline
جامعه عمومی کد خبر: ۸۶۵۸۳۴   ۲۹ آذر ۱۳۹۴  |  ۱۶:۳۵

با توجه به تداوم آلودگی هوای شهرهای تهران، فردا نیز مدارس تهران، ری، اسلامشهر، پاکدشت و قدس در همه مقاطع تعطیل است.

فردا تمام مدارس تهران به دلیل آلودگی هوا تعطیل است

به گزارش جام جم آنلاین ، به دلیل تداوم آلودگی هوا مدارس تهران فردا نیز تعطیل خواهد بود.

علاوه بر تهران، پیش دبستانی ها، مهدهای کودک هم تعطیل است.
مدارس مقاطع مختلف تحصیلی شهرهای ری، اسلامشهر، پاکدشت و قدس نیز فردا دوشنبه تعطیل هستند.

این اقدام با توجه به مصوبه کمیته اضطرار آلودگی هوای تهران به دلیل تداوم آلودگی هوای شهر تهران اتخاذ شده است.

با توجه به پایداری جوی هوای تهران و تداوم آلودگی هوای پایتخت جلسه کمیته اضطرار آلودگی هوای تهران صبح روز گذشته در استانداری تهران تشکیل شد.

تعطیلی دو روزه مدارس تهران و یک روزه مدارس برخی شهرستان های استان تهران، پیش دبستانی و مهدکودک ها، ممنوعیت فعالیت یک هفته ای معادن شن و ماسه و صنایع آلاینده در استان، ممنوعیت فروش روزانه مجوز ورود به محدوده طرح ترافیک و تشدید برخورد با خودروهای فاقد معاینه فنی از جمله مصوبات مهم این کمیته بود.

شاخص کیفیت هوای پایتخت در روز جاری با افزایش آلاینده های ذرات معلق کمتر از 2.5 میکرون نسبت به روز گذشته در شرایط ناسالم برای گروه های حساس قرار دارد.

درهمین ارتباط با توجه به اعلام سازمان هواشناسی مبنی بر پایداری آلودگی هوا در روزهای شنبه و یکشنبه، وضعیت غلظت آلاینده ها در سطح پایتخت طی روزهای آینده افزایش خواهد یافت.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
شرایط ازدواج استان به استان متفاوت است

شرایط ازدواج استان به استان متفاوت است

مقایسه اجمالی آمار ازدواج در سال‌های اخیر و اوایل دهه90، به‌وضوح نشان می‌دهد آمار ازدواج به طور کلی پایین آمده است اما این‌که میان همین آمار، باز هم برخی از استان‌ها وضعیت بهتر و بعضی دیگر در وضعیت اصطلاحا قرمز قرار دارند، طبیعتا نشات‌گرفته از شرایط اقتصادی و فرهنگی متفاوت در هرکدام از آنهاست.

 شاید یک روز نوبت ما هم رسید

 شاید یک روز نوبت ما هم رسید

من تا به حال پیاده‌ روی اربعین نرفته‌ام، کربلا هم همین‌طور، هر بار به دلیلی نشده است. بگذارید به این حساب که می‌گویند فلانی قسمتش نبوده است.

اربعین مردم

اربعین مردم

از ابتدای سال ۹۰ راهپیمایی اربعین بعد از گذشت سال‌ها از این سنت حسینی، توجه جهانیان را به خود جلب کرد؛ پدیده‌ای که با پیوستن شیعیان کشورهای همسایه و کشورهای غربی و اروپایی به رویدادی بین‌المللی تبدیل شد، پدیده‌ای که پایه و اساس آن مردم بودند.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر

نیازمندی ها