jamejamonline
جامعه عمومی کد خبر: ۸۶۵۴۴۳   ۲۸ آذر ۱۳۹۴  |  ۱۴:۳۵

تناقض گویی آموزش و پرورش تهران در اعلام روزهای تعطیل

مدارس تهران فعلا فقط یک روز تعطیل است نه 2 روز

آموزش و پرورش شهر تهران خبر قبلی خود مبنی بر تعطیلی مدارس این شهر را در دو روز آینده اصلاح کرد.

مدارس تهران فعلا فقط یک روز تعطیل است نه 2 روز

به گزارش روابط عمومی آموزش و پرورش شهر تهران، سخنگوی آموزش و پرورش تهران گفت: براساس بررسی های به عمل آمده کمیته اضطرار آلودگی هوای پایتخت، مهدکودک ها، پیش دبستانی ها و همه مدارس مناطق 19 گانه شهر تهران فردا یکشنبه تعطیل است.

مسعود ثقفی افزود: با توجه به شرایط پایدار جوی و بروز پدیده آلودگی هوا و مصوبه امروز کمیته اضطرار آلودگی هوا ، تمامی مدارس مناطق 19 گانه شهر تهران در مقاطع مختلف و مهدهای کودک و پیش دبستانی فردا یکشنبه تعطیل است.

وی افزود: تصمیم‌گیری در خصوص تعطیلی مدارس در روزهای آینده به شرایط آلودگی هوا بستگی دارد و بررسی این موضوع در کارگروه اضطرار آلودگی هوا انجام می‌شود.

ثقفی گفت: هیچ گونه تصمیمی تاکنون در خصوص تعطیلی مدارس تا پایان هفته گرفته نشده است و هرگونه بررسی در این خصوص منوط به تشکیل جلسه کمیته اضطرار آلودگی هواست.

این در حالی است که ساعاتی قبل اسفندیار چهاربند مدیرکل آموزش و پرورش شهر تهران در حاشیه آیین‌ رونمایی از کتاب «دستنامه شهاب» به خبرنگاران گفته بود : به دلیل آلودگی شدید هوا، مدارس تهران در همه مقاطع، فردا 29 و پس فردا 30 آذرماه تعطیل است.

هنوز بسیاری از خبرگزاری ها براساس خبر قبلی آموزش و پرورش، تعطیلی مدارس تهران را 2 روز اعلام کرده اند.

به هر حال، این تناقض گویی از سوی مسئولان اداره کل آموزش و پرورش تهران پذیرفتنی نیست زیرا چنین اخباری که بازتاب گسترده ای در میان مردم دارد موجب سرگردانی والدین می شود.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
پایان کپرنشینی با اشتغال و مسکن

پایان کپرنشینی با اشتغال و مسکن

کپرنشینان، بخش زیادی از زمین‌های چابهار را به تصرف خودشان درآورده‌اند، در صورتی که این وضعیت نیاز به ساماندهی اساسی دارد؛ اتفاقی که رئیس‌جمهور محترم دستور اکید دادند که در بازه زمانی مشخص یکساله، این ساماندهی اتفاق بیفتد.

درنگی درباره دومین اربعین کرونایی

درنگی درباره دومین اربعین کرونایی

آنچنان که از شواهد و قرائن برمی‌آید، امسال هم خبری از برگزاری پرشور و فراگیر راهپیمایی اربعین نیست؛ هم به‌ دلیل افزایش شدید بیماری در ایران و هم ناپایداری وضعیت بهداشتی و سلامتی در عراق (که حتی در سال‌های ماقبل کرونا هم، شرایط چندان مناسبی نداشت).

مردی که یک دنیا حرف داشت

مردی که یک دنیا حرف داشت

از پس ِ‌سال‌های رفته درست یادم نیست چه روزی بود و چه ماهی‌ ولی می‌دانم در یکی از سال‌های نخست دهه80 از سالن کوچک کنفرانس در وزارت کشور که بیرون آمدیم و پای برج میدان فاطمی که ایستادیم، هم خورشید غروب کرده بود و هم سوز تندی می‌آمد.

گفتگو

بیشتر
پیشنهاد سردبیر بیشتر

نیازمندی ها