jamejamonline
جامعه عمومی کد خبر: ۸۶۵۴۴۳   ۲۸ آذر ۱۳۹۴  |  ۱۴:۳۵

تناقض گویی آموزش و پرورش تهران در اعلام روزهای تعطیل

مدارس تهران فعلا فقط یک روز تعطیل است نه 2 روز

آموزش و پرورش شهر تهران خبر قبلی خود مبنی بر تعطیلی مدارس این شهر را در دو روز آینده اصلاح کرد.

مدارس تهران فعلا فقط یک روز تعطیل است نه 2 روز

به گزارش روابط عمومی آموزش و پرورش شهر تهران، سخنگوی آموزش و پرورش تهران گفت: براساس بررسی های به عمل آمده کمیته اضطرار آلودگی هوای پایتخت، مهدکودک ها، پیش دبستانی ها و همه مدارس مناطق 19 گانه شهر تهران فردا یکشنبه تعطیل است.

مسعود ثقفی افزود: با توجه به شرایط پایدار جوی و بروز پدیده آلودگی هوا و مصوبه امروز کمیته اضطرار آلودگی هوا ، تمامی مدارس مناطق 19 گانه شهر تهران در مقاطع مختلف و مهدهای کودک و پیش دبستانی فردا یکشنبه تعطیل است.

وی افزود: تصمیم‌گیری در خصوص تعطیلی مدارس در روزهای آینده به شرایط آلودگی هوا بستگی دارد و بررسی این موضوع در کارگروه اضطرار آلودگی هوا انجام می‌شود.

ثقفی گفت: هیچ گونه تصمیمی تاکنون در خصوص تعطیلی مدارس تا پایان هفته گرفته نشده است و هرگونه بررسی در این خصوص منوط به تشکیل جلسه کمیته اضطرار آلودگی هواست.

این در حالی است که ساعاتی قبل اسفندیار چهاربند مدیرکل آموزش و پرورش شهر تهران در حاشیه آیین‌ رونمایی از کتاب «دستنامه شهاب» به خبرنگاران گفته بود : به دلیل آلودگی شدید هوا، مدارس تهران در همه مقاطع، فردا 29 و پس فردا 30 آذرماه تعطیل است.

هنوز بسیاری از خبرگزاری ها براساس خبر قبلی آموزش و پرورش، تعطیلی مدارس تهران را 2 روز اعلام کرده اند.

به هر حال، این تناقض گویی از سوی مسئولان اداره کل آموزش و پرورش تهران پذیرفتنی نیست زیرا چنین اخباری که بازتاب گسترده ای در میان مردم دارد موجب سرگردانی والدین می شود.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
شرایط ازدواج استان به استان متفاوت است

شرایط ازدواج استان به استان متفاوت است

مقایسه اجمالی آمار ازدواج در سال‌های اخیر و اوایل دهه90، به‌وضوح نشان می‌دهد آمار ازدواج به طور کلی پایین آمده است اما این‌که میان همین آمار، باز هم برخی از استان‌ها وضعیت بهتر و بعضی دیگر در وضعیت اصطلاحا قرمز قرار دارند، طبیعتا نشات‌گرفته از شرایط اقتصادی و فرهنگی متفاوت در هرکدام از آنهاست.

 شاید یک روز نوبت ما هم رسید

 شاید یک روز نوبت ما هم رسید

من تا به حال پیاده‌ روی اربعین نرفته‌ام، کربلا هم همین‌طور، هر بار به دلیلی نشده است. بگذارید به این حساب که می‌گویند فلانی قسمتش نبوده است.

اربعین مردم

اربعین مردم

از ابتدای سال ۹۰ راهپیمایی اربعین بعد از گذشت سال‌ها از این سنت حسینی، توجه جهانیان را به خود جلب کرد؛ پدیده‌ای که با پیوستن شیعیان کشورهای همسایه و کشورهای غربی و اروپایی به رویدادی بین‌المللی تبدیل شد، پدیده‌ای که پایه و اساس آن مردم بودند.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر

نیازمندی ها