jamejamonline
جامعه عمومی کد خبر: ۸۶۵۳۹۷   ۲۸ آذر ۱۳۹۴  |  ۱۰:۵۰

تعطیلی صنایع آلاینده از امروز

فروش طرح ترافیک روزانه تا چهارشنبه ممنوع شد

با ادامه وضعیت هشدار آلودگی هوا در پایتخت تا پایان هفته، همه صنایع آلاینده در سطح استان و فعالیت های عمرانی شهرداری های تهران، ری و اسلامشهر از امروز تا پایان روز چهارشنبه تعطیل است.

فروش طرح ترافیک روزانه تا چهارشنبه ممنوع شد

مدیرکل محیط زیست استان تهران در کمیته مواقع اضطرار بررسی آلودگی هوای تهران در محل استانداری تهران گفت:

همچنین فروش طرح های ترافیک روزانه از امروز تا چهارشنبه ممنوع است.

وی افزود: درخصوص تعطیلی مهدکودک ها، پیش دبستانی و دبستان ها نیز پس از جلسه بین استانداری تهران و مراجع ذیصلاح بررسی و تا بعدازظهر امروز اعلام خواهد شد.

حیدرزاده افزود: قرار شد ورزش های صبحگاهی مدارس و نیز مسابقات رسمی در فضای باز در این هفته تعطیل شود.

وی گفت: اعضای کمیته اضطرار از دستگاهها و نهادهای اجرایی خواستند در صورت تعطیلی مهدها، مقاطع پیش دبستانی و دبستانی برای ارائه مرخصی به والدین کودکان به خصوص مادران همکاری لازم را انجام دهند.

به گزارش خبرگزاری صداوسیما، کمیته بررسی مواقع اضطرار آلودگی هوا با حضور نمایندگان استانداری، صنایع، محیط زیست، بهداشت و درمان، آموزش و پرورش در محل استانداری تهران تشکیل جلسه داد.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
پایان کپرنشینی با اشتغال و مسکن

پایان کپرنشینی با اشتغال و مسکن

کپرنشینان، بخش زیادی از زمین‌های چابهار را به تصرف خودشان درآورده‌اند، در صورتی که این وضعیت نیاز به ساماندهی اساسی دارد؛ اتفاقی که رئیس‌جمهور محترم دستور اکید دادند که در بازه زمانی مشخص یکساله، این ساماندهی اتفاق بیفتد.

درنگی درباره دومین اربعین کرونایی

درنگی درباره دومین اربعین کرونایی

آنچنان که از شواهد و قرائن برمی‌آید، امسال هم خبری از برگزاری پرشور و فراگیر راهپیمایی اربعین نیست؛ هم به‌ دلیل افزایش شدید بیماری در ایران و هم ناپایداری وضعیت بهداشتی و سلامتی در عراق (که حتی در سال‌های ماقبل کرونا هم، شرایط چندان مناسبی نداشت).

مردی که یک دنیا حرف داشت

مردی که یک دنیا حرف داشت

از پس ِ‌سال‌های رفته درست یادم نیست چه روزی بود و چه ماهی‌ ولی می‌دانم در یکی از سال‌های نخست دهه80 از سالن کوچک کنفرانس در وزارت کشور که بیرون آمدیم و پای برج میدان فاطمی که ایستادیم، هم خورشید غروب کرده بود و هم سوز تندی می‌آمد.

گفتگو

بیشتر
پیشنهاد سردبیر بیشتر

نیازمندی ها