jamejamonline
حوادث عمومی کد خبر: ۸۶۵۰۸۴   ۲۶ آذر ۱۳۹۴  |  ۱۳:۵۰

دختر21 ساله که مرد میانسالی را با ضربه چاقو به قتل رسانده بود، جزئیات جدیدی از انگیزه‌اش را افشا کرد.

ادعای دختر 21ساله درباره قتل مرد میانسال

به گزارش جام‌جم، دختر 21 ساله یازدهم آذر مرد میانسال را در خانه‌شان در شرق تهران به قتل رساند. او ابتدا مدعی بود مرد 42 ساله خودکشی کرده اما خیلی زود به قتل اعتراف کرد.

دختر جوان روز گذشته با انتقال به دادسرای امور جنایی در بازجویی‌ها مدعی شد: پس از این‌که تصمیم گرفتم به تنهایی زندگی کنم، خانه‌ای را در تهرانپارس اجاره کردم و در زمینه واردات پوشاک از ترکیه فعالیت می‌کردم. در این مدت کامران – مقتول - مثل یک پدر در کنارم بود. او هر پولی را که به من می‌داد بعد از مدتی به او پس می‌دادم.

او هفته‌ای دو روز به بهانه این‌که با خانواده‌اش دعوا دارد به خانه من می‌آمد و من برای این‌که همسایه‌ها متوجه نشوند تنها هستم، او را به خانه‌ام راه می‌دادم. روز حادثه مادرم برای پختن شله‌زرد به خانه‌ام آمد و کامران در اتاق خواب بود. وقتی برای برداشتن کیف پولم به اتاق رفتم او به سمتم حمله کرد و قصد آزارم را داشت. بین ما درگیری شد و او مدام فحش‌های رکیک می‌داد. گریه‌های مادرم باعث شد من عصبانی‌تر شوم و کنترلی روی رفتارم نداشته باشم. با برداشتن چاقو از آشپزخانه به داخل اتاق رفتم و او دست مرا گرفت. نمی‌دانم چاقو چگونه به او برخورد کرد و جانش را از دست داد.

دختر 21 ساله در باره علت حضور پسر ناشناس در راه پله‌های خانه هم گفت: وحید دوست من بود و قرار بود برای خریدن لوازم نذری بیرون برویم اما وقتی جواب تلفن‌هایش را ندادم و پلیس و اورژانس مقابل خانه ما آمد، او کنجکاو شده و برای فضولی وارد خانه شده بود که در راه‌پله‌ها شناسایی و دستگیر شد. آقای قاضی مرد میانسال به مواد مخدر اعتیاد داشت و با دختران زیادی در ارتباط بود. هنوز هم نمی‌دانم من او را کشتم یا خودش چاقو را به سمتش کشید.

با اظهارات دختر جوان، او با دستور محسن مدیرروستا، بازپرس شعبه ششم دادسرای امور جنایی در اختیار کارآگاهان پلیس آگاهی قرار گرفت.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
ساختمان‌ها آسان می‌سوزند

ساختمان‌ها آسان می‌سوزند

امروز در تقویم، روز آتش‌نشانی و ایمنی است. فرصتی مناسب برای یادآوری این نكته كه براساس آمارهای به دست‌آمده، در حال حاضر حدود ۲۵ درصد از كل حریق‌ های شهر تهران را آتش‌ سوزی‌ های ساختمانی تشكیل می‌دهد كه سهم ساختمان‌ های بلندمرتبه قابل توجه است.

«لحظه»ای که مهم است

«لحظه»ای که مهم است

«علی لندی که بود و چه کرد؟ (۲ نمره)» در بهترین حالت این سوالی است که سال‌های بعد در امتحانات دانش‌ آموزان مطرح می‌شود.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر

نیازمندی ها