تبدیل وضعیت نیروهای شرکتی ممنوع شد

سناریوهای جدید استخدامی توسط دولت

سخنگوی دولت گفت: اینکه گفته می‌شود هیچ استخدامی در برنامه ششم توسعه نداریم دروغ است و کم شدن ۱۵درصدی استخدام به‌ معنای این نیست که استخدام نداریم.
کد خبر: ۸۶۴۴۲۷
عدم‌ استخدام در برنامه ششم توسعه دروغ است

به گزارش جام جم آنلاین به نقل از خبرگزاری ها، محمدباقر نوبخت در نشست هفتگی خود با خبرنگاران، با اشاره به انتشار متن کامل برنامه ششم توسعه، گفت: هر چند برای این کار از واژه تشویش اذهان عمومی استفاده نمی‌کنم، اما این اقدام اطلاع‌ رسانی نادرست و اغواکننده بود. این برنامه باید در دولت به تصویب برسد و انتشار آن کار صحیحی نبود.

سخنگوی دولت افزود: این برنامه در اختیار هیچ‌کس گذاشته نشده و آنچه منتشر شده تعداد محدودی از احکام بوده که باید از مجلس اجازه گرفته شود.

وی افزود: آنچه در رسانه‌ها به این برنامه استناد شده ناقص است و هیچ‌کس کامل آن را در اختیار ندارد و ایجاد استرس بین مردم درست نیست.

نوبخت خاطرنشان کرد: اینکه گفته می‌شود هیچ استخدامی در برنامه ششم توسعه نداریم دروغ است و کم شدن 15درصدی استخدام به‌معنای این نیست که استخدام نداریم و به دستگاه‌ها اجازه دادیم به‌ میزان نیروهایی که بازنشسته می‌شوند، استخدام کنند، اما ممکن است برخی اداره‌ها نیروی مازاد داشته باشند و استخدام نکنند.

کار بودجه 95 به زودی در دولت تمام می‌شود

نوبخت با اشاره به اینکه یک جلسه در دولت باقی مانده تا سقف بودجه بسته شود، افزود: شب گذشته جلسه فوق العاده در دولت داشتیم و در آنجا احکام پیشنهادی که باید به بودجه ٩٥ الحاق بشود علاوه بر آنهایی که سازمان مدیریت اعلام کرده بود جمع بندی شد.

وی همچنین خاطرنشان کرد: فردا در سازمان مدیریت در خدمت دستگاه‌ها هستم تا وزرا اگر مطلبی دارند مطالبشان را بیان کنند.

سخنگوی دولت خاطرنشان کرد:در دولت یک رای گیری نسبت به سقف بودجه صورت می‌گیرد و دیگر بودجه کاری نخواهد داشت وبعد آن سراغ برنامه ششم توسعه می‌رویم.

ارسال نظرات در انتظار بررسی: ۰ انتشار یافته: ۰
ایستاده در سیل

روایت دست‌اول امدادگران از عملیات جست‌وجو و نجات در سیل امامزاده داوود و فیروزکوه

ایستاده در سیل

نیازمندی ها