jamejamonline
جامعه عمومی کد خبر: ۸۶۱۳۹۳   ۱۲ آذر ۱۳۹۴  |  ۱۱:۱۹

سخنگوی ستاد مرکزی اربعین حسینی امروز پنجشنبه گفت: با بازگشت 197 هزار و 136 نفر از زائران اربعین حسینی (ع) به کشور در روز گذشته ، تعداد زائران ورودی به میهن اسلامی به 599 هزار و 351 نفر رسید.

بازگشت حدود 600 هزار زائر اربعین حسینی به کشور

بابک دین پرست با اعلام اینکه بیشترین میزان ورود زائران به داخل کشور از طریق مرز مهران صورت می گیرد، افزود: تا شامگاه چهارشنبه 130 هزار 142 نفر معادل 66 درصد از مرز مهران ، 40 هزار و 918 نفر معادل 21 درصد از مرز شلمچه و 26 هزار و 76 نفر معادل 13 درصد از کل زائران از مرز چذابه به میهن بازگشتند.

وی در خصوص زائران ایرانی شرکت کننده در اربعین حسینی (ع)نیز افزود: در مجموع آمار زائران خروجی از کشور به 1 میلیون و 415 هزار و 104 نفر رسیده است.

سخنگوی ستاد مرکزی اربعین حسینی با اشاره به وجود برخی مشکلات ترافیکی و سختی خروج خودروهای شخصی از توقفگاه ها بدلیل بارندگی های شدید روز گذشته گفت: فرمانداری دشت آزادگان با اختصاص چندین دستگاه تراکتور در حال کمک به صاحبان این خودروها برای خروج از توقفگاه هاست و در مرزهای 3 گانه وسایط نقلیه عمومی برای انتقال زائران به داخل کشور موجود است.

به گزارش روابط عمومی وزارت کشور، دین پرست با اشاره به افزایش حجم ورود زائران به داخل کشور گفت: ماموران پلیس راهور بویژه در محورهای مواصلاتی در مهران و سطح استان ایلام با هدایت خودروها سعی در کاهش بار ترافیکی این منطقه را دارند و موکب های مستقر در این مناطق همچنان به خدمت رسانی در زمینه تامین غذا و محل اسکان موقت زائران ادامه می دهند.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
نقطه طلایی

نقطه طلایی

یک) عکس را خیلی وقت است گذاشته‌ام. جایی که همیشه جلوی چشمم باشد. پشت عکس، بابا با خودکار آبی و خط شکسته نستعلیق نوشته: «باغ اکبرآقا- نوروز۱۳۶۵ - با محمدمهدی جان».

معاملات ربوی و نظم عمومی

معاملات ربوی و نظم عمومی

مشاهدات عینی و نتایج حاصل از رصد فضاهای مجازی، حکایت از افزایش تبلیغات برای اعطای وام‌هایی دارد که سرمایه‌گذاران ناشناس روی اموال منقول و غیرمنقولی همچون ملک، خودرو، طلا، سکه، ارز و حتی سیمکارت به متقاضیان ارائه می‌کنند.

ویروس جهش‌یافته زیر ذره‌بین

ویروس جهش‌یافته زیر ذره‌بین

آخرین خبرها درباره تغییرات وضعیت کرونا در کشور از این حکایت دارد که این روزها ۹شهر خوزستان، در وضعیت قرمز قرار دارد و به‌تازگی هم اولین فرد مبتلا به ویروس جهش‌یافته انگلیسی در استان قزوین، جان خود را از دست داد.

گفتگو

بیشتر
پیشنهاد سردبیر بیشتر