jamejamonline
حوادث عمومی کد خبر: ۸۶۰۵۱۰   ۰۸ آذر ۱۳۹۴  |  ۱۱:۲۳

تخفیف‌های مغازه زوج جوان، دردسرساز شد و باعث شد آنها برای درخواست طلاق به دادگاه خانواده مراجعه کنند.

تخفیف‌های مغازه زوج جوان، دردسرساز شد

چندی پیش زوج جوانی با مراجعه به دادگاه خانواده درخواست طلاق دادند.

زن جوان در خصوص علت آن به قاضی گفت: آقای قاضی چند وقتی می شود که یک مغازه پوشاک و لباس راه اندازی کرده ایم ولی از وقتی این مغازه باز شده دعوای من و شوهرم هم شروع شده است. شوهرم انگار با من لج می کند و می خواهد اذیتم کند. او هربار که بستگان یا دوستان من برای خرید به مغازه مان می آیند هیج تخفیفی به آنها نمی دهد و تازه می خواهد قیمت ها را بیشتر هم کند ولی وقتی بستگان یا دوستان خودش خرید می کنند کلی به آنها تحفیف می دهد حتی گاهی اوقات جنس بدون پول هم به آنها می دهد.

به گزارش باشگاه خبرنگاران جوان، وی افزود: هرچه به او می گویم به بستگان من هم تحفیف بده فایده ای ندارد. او جلوی چشم من با قیمت بالایی اجناس خود را به دوستان یا بستگان من می فروشد. در این مدت حتی یکبار هم نشده به کسی از طرف من تخفیف بدهد اما کافی است دوست یا آشنای خودش به مغازه بیاید تمام تلاشش را می کند تا به کمترین قیمت اجناس مغازه را بفروشد. به او می گویم لاقل به بستگان خودت هم آنقدر تحفیف نده. ولی فایده ای ندارد چندین ماه است که سر همین موضوع با هم درگیر شده ایم و دیگر تحمل این دعواها و لجبازی های شوهرم را ندارم برای همین طلاق می خواهم.

پس از آن شوهر این زن نیز به قاضی گفت: آقای قاضی من اگر به بستگان همسرم کوچکترین تخفیفی بدهم آنها سوءاستفاده می کنند و می خواهند هر روز به مغازه من بیایند. من هم بستگان خودم را می شناسم و هم بستگان همسرم را. دوستان و بستگان همسرم آدم هایی هستند که به شدت به دنبال سوءاستفاده هستند و من از این اخلاق آنها بیزار هستم برای همین نمی خواهم اجازه دهم آنها از من سوءاستفاده کنند. این موضوعی نیست که همسرم به خاطرش جنجال به راه بیندازد ولی خیلی وقت است که سر این موضوع دعوا داریم.

در پایان قاضی رسیدگی به این پرونده را به جلسه آینده موکول کرد.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
هشدارهای مهم برای خانه تکانی

هشدارهای مهم برای خانه تکانی

به روزهای پایانی سال نزدیک می‌شویم و در این روزها تقریبا تمام زنان ایرانی بر اساس یک سنت بسیار پسندیده که به آن خانه تکانی گفته می‌شود، مشغول نظافت و پاکسازی منازل خواهند شد.

بی‌اطلاعی، پاشنه‌ آشیل مدیریت بحران

بی‌اطلاعی، پاشنه‌ آشیل مدیریت بحران

زلزله‌ ها هر ساله رخ می‌دهند و متاسفانه غیر از آثار منفی‌شان دستاوردی ندارند. از زلزله بم ۱۳۸۲ تا زلزله سی‌ سخت ۱۳۹۹ بسیار درس‌ها و آموخته‌هایی بودند که شوربختانه مورد توجه مدیران قرار نگرفته است.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر

نیازمندی ها