jamejamonline
سیاسی عمومی کد خبر: ۸۶۰۲۳۱   ۰۷ آذر ۱۳۹۴  |  ۱۵:۴۰

دریادار سیاری در گفتگو با برنامه رادیویی سلام ایران:

به دنبال ساخت ناوشکن های پیشرفته‌تر هستیم

فرمانده نیروی دریایی ارتش گفت: ساخت ناوشکن‌های پیشرفته در دستور کار نیروی دریایی است.

به دنبال ساخت ناوشکن های پیشرفته‌تر هستیم

امیر دریادار سیاری در گفتگوی تلفنی با برنامه رادیویی سلام ایران، اظهار کرد: در کشور ما ساخت ناوشکن در دستور کار است که پیشرفت در ساخت و فناوری آن مسئله بسیار مهمی است که به آن دست پیدا کرده‌ایم و اکنون به دنبال ساخت ناوشکن های پیشرفته‌تر هستیم.

وی افزود: پیشرفت تسلیحاتی کشور یک چیز مشخص و قطعی است و برای دفاع نیاز است سلاح‌های مدرن و به روز داشته باشیم و فرماندهی معظم کل قوا نیز بارها تاکید داشتند که ما باید سلاح، ناو و سایر تجهیزات پیشرفته مورد نیازمان را خودمان بسازیم و در این راستا هیچگاه قصد تعرض به منافع و منابع دیگر کشورها را نداریم.

فرمانده نیروی دریایی ارتش همچنین خاطرنشان کرد: امروز توانمندی ساخت ناوهای موشک انداز را پیدا کرده‌ایم که هیچ کشوری در دنیا باور نمی‌کرد ما در کمترین زمان ممکن به این توانمندی بالا برسیم.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
یک انقلابی کارآمد

یک انقلابی کارآمد

سردار حجازی نمونه یک انسان متخلق بود. آشنایی ایشان با پدرم شهیدهمدانی به دوران دفاع‌مقدس بازمی‌گردد و در یک بازه زمانی یکساله از ۶۶ تا ۶۷ ارتباط و دوستی میان سرداران جعفری، همدانی و حجازی بیشتر می‌شود.

تولید قدرت برای چانه‌ زنی سیاسی

تولید قدرت برای چانه‌ زنی سیاسی

انتظار و ایده‌آل ایران این است که آمریکا و غرب براساس چارچوب‌ها و قواعد بین‌المللی به تعهدات خود در قبال ایران و توافق برجام عمل کنند.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر