jamejamonline
سیاسی عمومی کد خبر: ۸۶۰۲۳۱   ۰۷ آذر ۱۳۹۴  |  ۱۵:۴۰

دریادار سیاری در گفتگو با برنامه رادیویی سلام ایران:

به دنبال ساخت ناوشکن های پیشرفته‌تر هستیم

فرمانده نیروی دریایی ارتش گفت: ساخت ناوشکن‌های پیشرفته در دستور کار نیروی دریایی است.

به دنبال ساخت ناوشکن های پیشرفته‌تر هستیم

امیر دریادار سیاری در گفتگوی تلفنی با برنامه رادیویی سلام ایران، اظهار کرد: در کشور ما ساخت ناوشکن در دستور کار است که پیشرفت در ساخت و فناوری آن مسئله بسیار مهمی است که به آن دست پیدا کرده‌ایم و اکنون به دنبال ساخت ناوشکن های پیشرفته‌تر هستیم.

وی افزود: پیشرفت تسلیحاتی کشور یک چیز مشخص و قطعی است و برای دفاع نیاز است سلاح‌های مدرن و به روز داشته باشیم و فرماندهی معظم کل قوا نیز بارها تاکید داشتند که ما باید سلاح، ناو و سایر تجهیزات پیشرفته مورد نیازمان را خودمان بسازیم و در این راستا هیچگاه قصد تعرض به منافع و منابع دیگر کشورها را نداریم.

فرمانده نیروی دریایی ارتش همچنین خاطرنشان کرد: امروز توانمندی ساخت ناوهای موشک انداز را پیدا کرده‌ایم که هیچ کشوری در دنیا باور نمی‌کرد ما در کمترین زمان ممکن به این توانمندی بالا برسیم.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
مساله FATF با ما چیست؟

مساله FATF با ما چیست؟

گروه ویژه اقدام مالی موسوم به اف‌ای‌تی‌اف یک سازمان بین‌الدولی است که توسط ایالات متحده آمریکا و متحدان آن (گروه هفت) در شهر پاریس و در سال ۱۹۸۹ میلادی پایه‌گذاری شد.

عراق خواهان تعادل سیاسی است

عراق خواهان تعادل سیاسی است

با توجه به شرایط خاص و ویژه‌ای که در آن آقای مصطفی الکاظمی به‌عنوان نخست‌ وزیر عراق انتخاب شد، باید به این نکته توجه داشت که وی به‌عنوان بالانس کننده میان نیروهای مؤثر در کشور عراق مطرح است.

تلاش آمریکا برای اجماع سیاسی علیه پرونده‌ هسته‌ای‌ ایران

تلاش آمریکا برای اجماع سیاسی علیه پرونده‌ هسته‌ای‌ ایران

خبرگزاری بلومبرگ خبر داده‌است مقامات آمریکایی پیش‌ نویس قطعنامه‌ای را تهیه کرده‌اند که هدف آن انتقاد از ایران به دلیل افزایش فعالیت‌های هسته‌ای است و از ایران می‌خواهد به طور کامل با بازرسان آژانس بین‌المللی انرژی‌اتمی همکاری کند.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر