jamejamonline
جامعه عمومی کد خبر: ۸۵۸۸۱۰   ۰۲ آذر ۱۳۹۴  |  ۱۳:۰۲

جانشین رییس پلیس راهنمایی و رانندگی تهران بزرگ ضمن تشریح ممنوعیت‌های ترافیکی برای اجلاس بین‌المللی کشورهای صادرکننده گاز در تهران مسیرهای جایگزین برای خودروهای عبوری و بی‌آرتی را نیز اعلام کرد.

انسداد موقت بخش‌هایی از چمران و مدرس از ساعت 14 + مسیرهای جایگزین

به گزارش جام جم آنلاین ، سرهنگ حسن عابدی درگفت‌وگو با ایسنا اظهار کرد: در پی برگزاری اجلاس بین‌المللی کشورهای صادرکننده گاز در سالن اجلاس سران در تهران، ممنوعیت‌های ترافیکی در مناطق 1، 2 و 3 شهرداری اعمال شده است.

وی ادامه داد: همانطور که پیش‌تر نیز اطلاع‌رسانی شده بود برهمین اساس در خیابان‌های یمن و رشیدالدین فضل‌الله، حد فاصل بزرگراه چمران بعد از نیایش تا بزرگراه مدرس بعد از پل صدر، از ساعت 14 ممنوعیت تردد وجود دارد.

جانشین رییس پلیس راهنمایی و رانندگی تهران بزرگ با بیان اینکه این ممنوعیت‌ها تا پایان اجلاس - حوالی ساعت 21 - ادامه خواهد داشت، عنوان کرد: مسیرهای جایگزین که برای خودروهای سواری در نظر گرفته شده این است که رانندگان می‌توانند از اتوبان‌های حکیم و همت، خود را به بزرگراه امام علی (ع) یا صیاد شیرازی رسانده و از آنجا به سمت شمال تهران حرکت کرده و از خروجی‌های کامرانیه، بابایی و دیگر انشعابات خود را به مناطق شمالی پایتخت رسانده و از همین مسیرها نیز می‌توانند به نقاط جنوبی تردد کنند.

عابدی درباره مسیر جایگزین برای خط 7 بی‌آرتی نیز گفت: مسیر بی‌آرتی پایانه جنوب تا پایانه شهید افشار با توجه به اینکه از بزرگراه چمران عبور می‌کند،‌ تغییر می‌یابد که برای آن دو تصمیم وجود دارد یکی اینکه اتوبوس‌ها مسیر جنوب به شمال چمران را آمده و قبل از ایستگاه نمایشگاه بین‌المللی مسافران خود را پیاده کرده و سپس بازگردند، تصمیم دوم این است که این اتوبوس‌ها وارد مسیر غرب به شرق بزرگراه نیایش شده و از خیابان ولیعصر (عج) تا پارک وی را بالا بروند.

وی درباره اینکه آیا در دیگر خیابان‌ها نیز ممنوعیت تردد اعلام شده است یا خیر، اظهار کرد: برای اجلاس تنها ممنوعیتی که اعمال شده، در همین معابر مذکور است و در دیگر معابر هیچ ممنوعیتی وجود ندارد.

جانشین رییس پلیس راهنمایی و رانندگی تهران بزرگ همچنین از ممنوعیت تردد کامیون و خودروهای سنگین در بزرگراه‌ها و مناطق 1، 2 و 3 خبر داد و گفت: این ممنوعیت تا پایان اجلاس ادامه خواهد داشت.

عابدی از شهروندان خواست که با توجه به تعطیلی مدارس و دانشگاه‌ها و همچنین دستگاه‌های دولتی در مناطق 1، 2 و 3 از ترددهای غیرضرور در معابر خودداری کنند چراکه پیش‌بینی می‌شود با توجه به انسداد بخش‌هایی از چمران و مدرس، بار ترافیکی در دیگر معابر افزایش داشته باشد.

جانشین رییس پلیس راهنمایی و رانندگی تهران بزرگ از شهروندان خواست با پلیس و ماموران راهنمایی و رانندگی همکاری‌های لازم را داشته باشند و از وسیله نقلیه عمومی برای تردد استفاده کنند.

عابدی با تاکید بر اینکه پلیس راهنمایی و رانندگی در سراسر پایتخت در آمادگی کامل خواهد بود، خاطرنشان کرد: با تخلفات رانندگی همچون گذشته برخورد می‌شود و هیچ‌گونه تخطی از قانون و مقررات برای پلیس پذیرفتنی نیست.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
نقطه طلایی

نقطه طلایی

یک) عکس را خیلی وقت است گذاشته‌ام. جایی که همیشه جلوی چشمم باشد. پشت عکس، بابا با خودکار آبی و خط شکسته نستعلیق نوشته: «باغ اکبرآقا- نوروز۱۳۶۵ - با محمدمهدی جان».

معاملات ربوی و نظم عمومی

معاملات ربوی و نظم عمومی

مشاهدات عینی و نتایج حاصل از رصد فضاهای مجازی، حکایت از افزایش تبلیغات برای اعطای وام‌هایی دارد که سرمایه‌گذاران ناشناس روی اموال منقول و غیرمنقولی همچون ملک، خودرو، طلا، سکه، ارز و حتی سیمکارت به متقاضیان ارائه می‌کنند.

ویروس جهش‌یافته زیر ذره‌بین

ویروس جهش‌یافته زیر ذره‌بین

آخرین خبرها درباره تغییرات وضعیت کرونا در کشور از این حکایت دارد که این روزها ۹شهر خوزستان، در وضعیت قرمز قرار دارد و به‌تازگی هم اولین فرد مبتلا به ویروس جهش‌یافته انگلیسی در استان قزوین، جان خود را از دست داد.

گفتگو

بیشتر
پیشنهاد سردبیر بیشتر