jamejamonline
سیاسی عمومی کد خبر: ۸۵۸۷۲۰   ۰۲ آذر ۱۳۹۴  |  ۰۰:۲۵

روسای جمهور بولیوی و ونزوئلا برای دیدار رسمی دوجانبه و همچنین شرکت در سومین مجمع کشورهای صادرکننده گاز یکشنبه شب وارد تهران شدند.

ورود روسای جمهور بولیوی و ونزوئلا به تهران

به گزارش جام جم آنلاین به نقل از ایرنا، اوو مورالس رئیس جمهور بولیوی یکشنبه شب در بدو ورود به فرودگاه مهرآباد تهران مورد استقبال سید حسن قاضی زاده هاشمی وزیر بهداشت، درمان و آموزش پزشکی قرار گرفت.

همچنین نیکلاس مادورو رئیس جمهور ونزوئلا در بدو ورود به فرودگاه مهرآباد تهران مورد استقبال محمدرضا نعمت زاده وزیر صنعت، معدن و تجارت قرار گرفت.

سومین اجلاس سران مجمع کشورهای صادرکننده گاز روز دوشنبه جاری (دوم آذرماه 94) با حضور سران 9 کشور به ریاست دکتر حسن روحانی رییس جمهوری اسلامی ایران در تهران برگزار می شود.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
تلاش آمریکا برای اجماع سیاسی علیه پرونده‌ هسته‌ای‌ ایران

تلاش آمریکا برای اجماع سیاسی علیه پرونده‌ هسته‌ای‌ ایران

خبرگزاری بلومبرگ خبر داده‌است مقامات آمریکایی پیش‌ نویس قطعنامه‌ای را تهیه کرده‌اند که هدف آن انتقاد از ایران به دلیل افزایش فعالیت‌های هسته‌ای است و از ایران می‌خواهد به طور کامل با بازرسان آژانس بین‌المللی انرژی‌اتمی همکاری کند.

اختلافات با تعامل قابل حل است

اختلافات با تعامل قابل حل است

قانون اقدام راهبردی برای رفع تحریم‌ ها، تامین‌کننده منافع ملی کشور است. البته باید این را هم در نظر داشته باشیم که منافع ملی کشور زمانی تامین می‌شود که در کشور میان مسؤولان هم‌صدایی و میان مردم وحدت وجود داشته باشد. چرا که یکی از مولفه‌های قدرت و امنیت کشور وحدت کلمه میان مردم و همصدایی مسوولان است.

نباید پیام دوگانگی ارسال کرد

نباید پیام دوگانگی ارسال کرد

با توجه به اظهارنظر اخیر آقای عراقچی، معاون وزیر خارجه کشورمان مبنی بر بررسی پیشنهاد حضور ایران در نشست غیررسمی با حضور آمریکا باید گفت به هیچ‌وجه نباید هیچ‌گونه مذاکره‌ای چه در سطح رسمی و چه در سطح غیررسمی با حضور آمریکا انجام شود.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر