jamejamonline
بین الملل عمومی کد خبر: ۸۵۸۳۶۸   ۰۱ آذر ۱۳۹۴  |  ۰۰:۴۶

گروه هکرهای انانیموس در بیانیه ای اعلام کرد:

تصمیم داعش برای انجام حملات تروریستی در فرانسه، لبنان و آمریکا

گروه هکرهای انانیموس با صدور بیانیه‌ای اعلام کرد اطلاعاتی در دست دارد که نشان می‌دهد داعش قصد دارد امروز (یکشنبه) سلسله‌ای از حملات تروریستی را در چند شهر جهان انجام دهد.

تصمیم داعش برای انجام حملات تروریستی در فرانسه، لبنان و آمریکا

به گزارش جام جم آنلاین به نقل از فارس، گروه اینترنتی موسوم به «انانیموس»، امروز (شنبه) مدعی شد اطلاعاتی را بدست آورده که از تصمیم گروه داعش برای انجام حملات تروریستی در پایتخت فرانسه و برخی از نقاط جهان در آسیا و اروپا در روز یکشنبه حکایت می‌کنند.

به گزارش نشریه اینترنتی «اینترنشنال بیزنس تایمز»، طبق بیانیه گروه فراگیر اینترنتی آنانیموس، بنابر اطلاعات بدست‌آمده، پس از حوادث مرگبار 13 نوامبر (22 آبان 94) پاریس که منجر به کشته و زخمی‌شدن صدها نفر منجر شد، گروه داعش قصد دارد فردا حملاتی را در نقاطی از آمریکا، اندونزی، ایتالیا و لبنان انجام دهد.

در بیانیه گروه مذکور ضمن اشاره به ارسال مستندات و یافته‌های آنانیموس به نهادهای اطلاعاتی و امنیتی آمریکا و انگلیس نظیر سازمان سیا، ام آی 5، اف بی ‌آی، و همچنین دولت استرالیا، فهرستی از اهداف احتمالی گروه داعش نیز ذکر شده است.

رقابت‌های کشتی حرفه‌ای «سروایور سیریز» آمریکا در ورزشگاه «فیلیپس آرنا» شهر آتلانتا در ایالت جورجیا، نشست انجمن فمینیستی حمایت از حقوق زنان فرانسه در پاریس، کنسرت گروه آمریکایی «فایو فینگر دث پانچ» در شهر میلان ایتالیا، مراسم دانشگاه کاتولیک «هالی اسپیریت» در شهر کسلیک لبنان، جشن‌ مذهبی Christ the King مسیحیان در شهر رم ایتالیا و سایر نقاط احتمالی در جهان، از جمله مراسم و مکان‌هایی است که در بیانیه گروه اینترنتی آنانیومس به آنها اشاره شده است.

این گروه هنوز مدرکی برای ادعای خود ارائه نکرده، اما اعلام کرده است که اسنادی برای اثبات این گمانه‌زنی در اختیار دارد،‌ اما فعلا قصد انتشار آن‌ها را ندارد.

اعضای گروه انانیموس، مجموعه خود را متشکل از هکرها و فعالان اینترنتی از کشورهای مختلف دنیا اعلام کرده‌اند. به نوشته اینترنشنال بیزنس تایمز، این گروه هفته گذشته مدعی اعلام جنک علیه گروه تروریستی داعش شد. گروه انانیموس همچنین ادعا کرده است توانسته تاکنون در راستای عملیاتی با نام عملیات پاریس، ده‌ها هزار حساب کاربری متعلق به گروه داعش در شبکه اجتماعی توییتر را شناسایی کند.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر

نیازمندی ها