jamejamonline
حوادث عمومی کد خبر: ۸۵۷۷۴۷   ۲۸ آبان ۱۳۹۴  |  ۱۱:۴۴

زن جوان وقتی دید که شوهرش به او خیانت کرده و به زن دیگری ازدواج کرده است، مهریه هزار سکه ای خود را به اجرا گذاشت.

هزار سکه در ازای طلاق نگرفتن از شوهر خیانتکار

به گزارش جام جم آنلاین به نقل از باشگاه خبرنگاران جوان، چندی پیش زن جوانی با مراجعه به دادگاه خانواده مهریه اش را به اجرا گذاشت و در خصوص علت آن به قاضی گفت: آقای قاضی شوهرم مرا رها کرده و پنهانی و به صورت موقت با زن دیگری ازدواج کرده است.

وی افزود:از وقتی این موضوع را متوجه شده ام به شدت عصبانی شدم حتی تصمیم گرفتم از شوهرم جدا شوم، ولی بعد که کمی فکر کردم از این تصمیم منصرف شدم. من حاضرم با شوهرم زندگی کنم و نمی خواهم از او طلاق بگیرم ولی در عوض می خواهم تمام مهریه ام که هزار سکه است را از شوهرم بگیرم.

زن جوان ادامه داد: طلاق و جدایی چیزی را در زندگی من تغییر نمی دهد تازه تنها می شوم و بی سرپرست می مانم ولی می توانم با مهریه ام زندگی خوب و راحت برای خودم بسازم. شوهرم هم هر وقت خواست به سراغ زن دومش برود و گاهی اوقات هم به من سر بزند. برای همین تصمیم گرفتم به دادگاه خانواده بیایم و مهریه ام را به اجرا بگذارم.

بعد از صحبت های این زن، احضاریه ای برای شوهر وی نیز فرستاده شد تا قاضی پس از شنیدن صحبت های او موضوع را بررسی کند.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
هشدارهای مهم برای خانه تکانی

هشدارهای مهم برای خانه تکانی

به روزهای پایانی سال نزدیک می‌شویم و در این روزها تقریبا تمام زنان ایرانی بر اساس یک سنت بسیار پسندیده که به آن خانه تکانی گفته می‌شود، مشغول نظافت و پاکسازی منازل خواهند شد.

بی‌اطلاعی، پاشنه‌ آشیل مدیریت بحران

بی‌اطلاعی، پاشنه‌ آشیل مدیریت بحران

زلزله‌ ها هر ساله رخ می‌دهند و متاسفانه غیر از آثار منفی‌شان دستاوردی ندارند. از زلزله بم ۱۳۸۲ تا زلزله سی‌ سخت ۱۳۹۹ بسیار درس‌ها و آموخته‌هایی بودند که شوربختانه مورد توجه مدیران قرار نگرفته است.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر