jamejamonline
ورزشی کد خبر: ۸۵۷۴۰۸   ۲۷ آبان ۱۳۹۴  |  ۱۰:۴۲

زلاتان ابراهیموویچ شب گذشته به همراه تیم ملی فوتبال کشورش به یورو 2016 صعود کرد.

زلاتان ابراهیموویچ و صحبت های تمسخرآمیز درباره حذف دانمارک

به گزارش گروه ورزشی جام جم آنلاین ، تیم ملی فوتبال سوئد شب گذشته با تساوی دو بر دو مقابل دانمارک و با توجه به پیروزی دو بر یک در دیدار رفت به مرحله نهایی رقابت های یورو 2016 صعود کرد و دانمارک نیز حذف شد.

زلاتان ابراهیموویچ در این دیدار هر دو گل تیمش را به ثمر رساند.

زلاتان که بازیکن بسیار مغروری است، بعد از پایان بازی اظهار نظری تمسخر آمیز درباره تیم حریف داشت. او گفت: بسیاری بر این باور بودند که دانمارک آخرین ایستگاه من است و بعد از شکست در این دیدار، اعلام بازنشستگی خواهم کرد ولی من موفق و باعث بازنشستگی دانمارک شدم.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
عملکرد پارالمپیکی‌ ها؛ عالی و درخشان

عملکرد پارالمپیکی‌ ها؛ عالی و درخشان

اگر شناختی از عملکرد کمیته ملی پارالمپیک طی دوره‌های قبل داشته باشیم به این جمع‌بندی می‌رسیم که تصمیم ستاد رقابت‌ های پارالمپیک توکیو برای دوره‌2020 این بود که اعزام ورزشکاران بر حسب قانون «کیفی‌ گرایی» باشد.

نقطه‌ای که آن نیزه گذاشت

نقطه‌ای که آن نیزه گذاشت

وقتی در مورد ورزش معلولان مطالعه می‌کنید یک بند میان اهداف آن وجود دارد که برداشت سطحی از یک ورزش همگانی است: بالابردن امید به زندگی در معلولان! بله، همه ما می‌دانیم معلولی که به صورت عمومی از رخوت آسایشگاه و عزلت خانه بیرون می‌آید و ورزش می‌کند به‌جز ترشح هورمون‌های امیدبخش و انگیزه‌های رو به جلویی که دارد، وقتی می‌بیند می‌تواند ضعف جسمی خود در برخی حرکات را با توانمندی در حرکات دیگر جبران کند، می‌فهمد زندگی به نقطه پایان نرسیده است، اما این تمام ماجرا نیست.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر

نیازمندی ها