jamejamonline
بین الملل عمومی کد خبر: ۸۵۶۷۹۷   ۲۵ آبان ۱۳۹۴  |  ۱۹:۰۶

رئیس‌جمهور آمریکا در اجلاس گروه 20 بابیان اینکه حملات پاریس به ما نشان داد که شکست داعش تنها در سوریه و عراق کافی نیست اعلام کرد که رهبران داعش در هیچ کجا امنیت نخواهند داشت.

رهبران داعش در هیچ‌ جای جهان امنیت نخواهند داشت

به گزارش جام جم آنلاین به نقل از تسنیم، اوباما در کنفرانس خبری خود در اجلاس گروه 20 گفت: برای اولین بار تمام کشورهای بزرگ در مورد بحران سوریه بر فرآیندی که به پایان این جنگ منتهی شود اتفاق نظر دارند.

وی همچنین درباره گروه داعش نیز گفت: همانطور که آمریکا در لیبی نیز نشان داده است رهبران داعش در هیچ کجا امنیت نخواهند داشت.

رئیس جمهور آمریکا در بخشی از سخنرانی خود گفت:در اجلاس گروه 20 ملتهای ما یک پیام آشکار را ارسال کردند: اینکه ما در برابر این تهدید متحد هستیم.

اوباما در آنتالیا همچنین گفت که بستن درها به روی مهاجران خیانت به ارزشهای آمریکا است.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
طالبان باید خودش را ثابت کند

طالبان باید خودش را ثابت کند

اخباری که از افغانستان درباره عملکرد طالبان می‌رسد نشانگر این است که بیشتر باید درباره این جریان تامل کرد و به عبارتی هنوز برای قضاوت درباره این‌که آیا ماهیت این گروه تغییر کرده و طالبان امروز با طالبان دیروز فرق می‌کند زود است.

حرکت پرشتاب قطار افول ایالات متحده

حرکت پرشتاب قطار افول ایالات متحده

نیویورک‌ پست با اشاره به نتایج نظرسنجی هفته گذشته، درخصوص وضعیت رئیس‌ جمهور آمریکا، جو بایدن که با موجی از انتقادها درباره آنچه در افغانستان روی می‌دهد، مواجه است، تاکید کرد از هر ۱۰ آمریکایی شش نفر معتقدند کشور در حال خارج شدن از مسیر است.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر

نیازمندی ها