jamejamonline
بین الملل عمومی کد خبر: ۸۵۶۷۹۷   ۲۵ آبان ۱۳۹۴  |  ۱۹:۰۶

رئیس‌جمهور آمریکا در اجلاس گروه 20 بابیان اینکه حملات پاریس به ما نشان داد که شکست داعش تنها در سوریه و عراق کافی نیست اعلام کرد که رهبران داعش در هیچ کجا امنیت نخواهند داشت.

رهبران داعش در هیچ‌ جای جهان امنیت نخواهند داشت

به گزارش جام جم آنلاین به نقل از تسنیم، اوباما در کنفرانس خبری خود در اجلاس گروه 20 گفت: برای اولین بار تمام کشورهای بزرگ در مورد بحران سوریه بر فرآیندی که به پایان این جنگ منتهی شود اتفاق نظر دارند.

وی همچنین درباره گروه داعش نیز گفت: همانطور که آمریکا در لیبی نیز نشان داده است رهبران داعش در هیچ کجا امنیت نخواهند داشت.

رئیس جمهور آمریکا در بخشی از سخنرانی خود گفت:در اجلاس گروه 20 ملتهای ما یک پیام آشکار را ارسال کردند: اینکه ما در برابر این تهدید متحد هستیم.

اوباما در آنتالیا همچنین گفت که بستن درها به روی مهاجران خیانت به ارزشهای آمریکا است.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
اسم رمز عملیات غرب علیه لبنان

اسم رمز عملیات غرب علیه لبنان

لبنان اگر دیر زمانی به عروس خاورمیانه و کشور سپید معروف بود، امروز اما کشوری است با بحران‌های ریز و درشت و نگرانی‌های فزاینده در قبال آینده‌ای مبهم.

پشت پرده پیشروی برق‌آسای طالبان

پشت پرده پیشروی برق‌آسای طالبان

محمد حنیف اتمر وزیر خارجه اشرف غنی گفته؛ هشتاد ولسوالی[شهرستان]در سراسرافغانستان باجنگ به اشغال طالبان درنیامده بلکه به دلیل «تخلیه‌ از قبل برنامه‌ ریزی شده» هم بوده...از آنسو انس حقانی مغز متفکر طالبان و پسر جلال‌الدین حقانی بنیانگزار شبکه حقانی در پی پیشروی‌های سریع طالبان گفت؛ «ده‌ها ولسوالی به طور مسالمت‌آمیز به دست مجاهدین افتاد. در قسمت برخی ولسوالی‌ها حتی تصمیم تسخیرشان وجود نداشت.»

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر