اوضاع پلاتینی و بلاتر از این بدتر هم می شود. محرومیت این دو قرار است طولانی تر شود.
کد خبر: ۸۵۶۳۲۲
محرومیت طولانی مدت در انتظار پلاتینی و بلاتر

به گزارش گروه ورزشی جام جم آنلاین ، مطبوعات انگلیس گزارشی را درباره محکومیتی که در انتظار بلاتر رئیس فدراسیون بین‌المللی فوتبال و پلاتینی رئیس اتحادیه اروپا ارائه دادند.

در این گزارش‌ بیان شده است که به احتمال زیاد بلاتر و پلاتینی به خاطر فساد مالی به مدت 6 سال از هر گونه فعالیت در عرصه فوتبال محروم شوند.

روزنامه میرر انگلیس اظهار داشت: تحقیقات در رابطه با قضیه 2 میلیون دلاری که بلاتر رئیس فیفا در سال 2011 به صورت غیر قانونی به پلاتینی رئیس یوفا داده است در جریان است.

این منبع افزود: کمیته اخلاق فیفا که پیش از این آن دو را به 90 روز محرومیت محکوم کرده است بعد از اتمام این دوره تعلیق حکم نهایی خود را صادر خواهد کرد.

این در حالی که بلاتر هفته گذشته به خاطر کسالت راهی بیمارستان شد و دو روز گذشته از بیمارستان مرخص شد. او اکنون در خانه در حال استراحت کردن برای بهبود حالش است.

از طرف دیگر پلاتینی که در انتظار اتمام دوران محرومیت 90 روزه‌اش است تا کاندیدا شدن برای انتخابات ریاست فیفا را رسمی کند با این وجود او هم از لیست کاندیداها حذف خواهد شد و رقابت برای تکیه بر منصب بلاتر بین 5 کاندیدا خواهد بود که عبارتند از: علی بن حسین (شاهزاده اردنی)، شیخ سلمان بن ابراهیم (رئیس کنفدراسیون آسیا)، ژروم چامپاین (دبیر کل فیفا)، جانی اینفاتینو (دبیر کل یوفا)، توکیو سیکسوال (فعال سیاسی) است.

ارسال نظرات در انتظار بررسی: ۰ انتشار یافته: ۰

نیازمندی ها