jamejamnashriyat
کد خبر: ۸۵۵۶۹۳   ۲۳ آبان ۱۳۹۴  |  ۰۰:۰۱

دبیر شورای عالی شهرسازی و معماری کشور گفت: در برخی سواحل شمالی و جنوبی کشور ساخت‌وسازهایی به چشم می‌خورد که گرچه مصوبه شورای‌عالی شهرسازی و معماری در دوره‌های قبل را اخذ کرده، اما چون با طرح‌های جامع و تفصیلی در این سواحل مطابقت ندارد، ادامه روند ساخت‌وساز در آن منطقه مورد تائید شورای ‌عالی معماری و شهرسازی نیست.

پیروز حناچی با اشاره به افزایش قیمت زمین در مناطقی که دریاخواری و زمین‌خواری در آنها رخ داده است، افزود: هر جایی که زمین ارزش پیدا می‌کند، عده‌ای به دنبال استحصال زمین هستند. به این ‌معنا که تلاش می‌کنند منابع طبیعی یا زمین‌های دولتی را به مالکیت خود درآورند. / ایسنا

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
عوامل کاهش نرخ ارز

عوامل کاهش نرخ ارز

سیزدهمین انتخابات ریاست‌ جمهوری به پایان رسید و در روز اعلام نتایج بازارهای طلا، سکه و ارز کاهش قیمت را تجربه کردند و بورس نیز در دو روز گذشته سبزپوش بود.

همه با هم، برای ایران

همه با هم، برای ایران

خوشبختانه آقای رئیسی در شروع ثبت‌ نام نامزدهای ریـاست‌ جمهوری اعلام کردند وابستگی گروهی و جناحی ندارند و به صورت مستقل آمده‌اند. این یعنی ایشان اعلام کرده ماموریت از سوی جناح خاصی ندارد و برای تحقق اهداف یک جناح نیامده است.

از بنده خدا به بنده خدا

از بنده خدا به بنده خدا

جناب آقای رئیسی! رئیس‌جمهور منتخب تمامی مردم ایران اسلامی، یقین دارم از دیروز صبح، سونامی آدم‌ها و پیام‌های تبریک به سوی شما روانه شده و به احتمال زیاد خسته‌تر از آن هستید که همه آنها را بخوانید، هرچه هست این یک پیام تبریک نیست.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر
وضعیت قرمز گیشه

سینما سال جدید را هم با بحران شروع کرده و ظاهرا مردم هنوز رغبتی به فیلم دیدن ندارند

وضعیت قرمز گیشه

پیشخوان

بیشتر