jamejamnashriyat
کد خبر: ۸۵۵۰۶۴   ۲۰ آبان ۱۳۹۴  |  ۰۰:۰۱

نماینده دادستان گفت: بابک زنجانی از طریق خواهرش، نامه‌هایی را از زندان به همکارانش در شرکت‎ها ارسال کرده که اظهارات خواهر وی در بازپرسی ثبت شده است.

به گزارش باشگاه خبرنگاران جوان، رضا نجفی در ادامه طرح برخی موارد مندرج در کیفرخواست بابک زنجانی به نامه‌هایی که متهم به خواهرش می‌داد اشاره کرد و افزود: بهاره زنجانی پس از افشای ماجرای تبادل نامه‌های برادرش از زندان به بیرون دستگیر شد. وی افزود: بهاره زنجانی در جلد 159 پرونده گفته است در مورد نامه‌ها از من سوال شد که چه کسی در زمان دستگیری در کنار تو بوده است که من گفتم ایشان شخصی به نام فرید بود که گاهی از زندان برای من نامه می‌آورد. نجفی ادامه داد: از بهاره زنجانی سوال شد در طول مدتی که با شخص فرید نامه ردو بدل می‌کردید چند فقره نامه به دست شما رسید که پاسخ داد ده نامه به من رسید که اکثر آنها دلگرمی آنها به خانواده بود که برخی از نامه‌ها را هم باید برای شرکت جانمایی می‌کردم.

درباره عکس منتشر شده در خبر برخی می‌گویند وی یکی دیگر از خواهران زنجانی است و احتمالا مقصد نامه‌های دیگر زنجانی است!!!

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
شنبه ساعت 4 اتفاق افتاد

شنبه ساعت 4 اتفاق افتاد

ساعت چهار بار نواخت.../به مادرم گفتم: «دیگر تمام شد»/گفتم: «همیشه پیش از آن‌که فکر کنی اتفاق می‌افتد/باید برای روزنامه تسلیتی بفرستیم...»

محتوای موفق را در اوج تمام کنیم

محتوای موفق را در اوج تمام کنیم

موفق‌ترین محتواها را باید در اوج تمام کرد و نباید این‌طور باشد که آن‌قدر یک برنامه را ادامه دهند که بیننده یا شنونده، زده شود.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر
وضعیت قرمز گیشه

سینما سال جدید را هم با بحران شروع کرده و ظاهرا مردم هنوز رغبتی به فیلم دیدن ندارند

وضعیت قرمز گیشه

پیشخوان

بیشتر