jamejamnashriyat
کد خبر: ۸۵۴۵۸۴   ۱۹ آبان ۱۳۹۴  |  ۰۰:۰۱

پس از دستور صریح رئیس‌جمهور مبنی بر پیگیری اعزام تیم ‌ملی فوتسال بانوان به گواتمالا، روز گذشته مدارک تیم ملی فوتسال بانوان به سفارت مکزیک در ایران ارسال ‌شد تا این تیم اواخر آبان ماه طی سه پرواز، ابتدا به آلمان سفر ‌کند و پس از توقفی چند ساعته راهی مکزیک شود تا از طریق این کشور ویزای گواتمالا را دریافت کند.

مقدمات این سفر با رایزنی‌هایی که محمدجواد ظریف، وزیر امور خارجه کشورمان طی دو روز گذشته انجام داد، صورت گرفت. محمود گودرزی با اعلام این خبر گفت: وزیر امور خارجه ایران با سفارت‌های دو کشور مکزیک و گواتمالا صحبت داشته تا تیم ‌ملی بانوان بتواند به گواتمالا اعزام شود. یکسری صحبت‌ها نیز با فدراسیون جهانی فو‌تبا‌ل صورت گرفته تا مشکلات سر راه تیم ‌ملی بانوان برداشته شود. اما با توجه به مشکلات مالی فدراسیون فوتبال، قرار است، هزینه‌های این سفر چگونه تامین شود. رباب شهریان، معاون امور بانوان وزارت ورزش و جوانان دیروز در جمع خبرنگاران و در حاشیه نشست هم‌اندیشی مسئولان وزارت ورزش و جوانان با نمایندگان و مسئولان بانوان ورزش استان‌ها و شهرستان‌های تابع بیان کرد: طبق آخرین خبرها وزارت ورزش و جوانان حمایت کامل مالی را برای این اعزام انجام می‌دهد و صدور روادید که با دستور رئیس‌جمهور در برنامه کار وزارت امور خارجه قرار گرفته در حال انجام است تا هر‌ چه‌ سریع‌تر این روادید گرفته می‌شود.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
خوزستان نیازمند مدیریت صحیح است

خوزستان نیازمند مدیریت صحیح است

رهبر معظم انقلاب دیروز در بیانات‌شان به موضوع پیگیری مشکلات استان خوزستان و همچنین بی‌تدبیری‌ هایی که در جریان معضلات این استان صورت گرفته اشاره کردند.

گفتگو

بیشتر
كودكان دلتایی؛ مبتلا و ناقل

بررسی‌ها نشان می‌دهد سویه دلتای ویروس كرونا نسبت به انواع قبلی مسری‌تر بوده و كودكان بیشتری را به‌صورت علامت‌دار مبتلا می‌كند

كودكان دلتایی؛ مبتلا و ناقل

پیشنهاد سردبیر

بیشتر
وضعیت قرمز گیشه

سینما سال جدید را هم با بحران شروع کرده و ظاهرا مردم هنوز رغبتی به فیلم دیدن ندارند

وضعیت قرمز گیشه

پیشخوان

بیشتر