jamejamonline
جامعه عمومی کد خبر: ۸۵۴۳۷۱   ۱۸ آبان ۱۳۹۴  |  ۰۹:۵۲

مدیرعامل سازمان رفاه، خدمات و مشارکت‌های اجتماعی شهرداری تهران از آمادگی این سازمان برای دریافت لباس و غذای گرم اهدایی مردم برای کارتن خواب‌ها خبر داد.

برای اهدای لباس و غذای گرم به کارتن خواب‌ها با این شماره تماس بگیرید

به گزارش جام جم آنلاین به نقل از ایسنا، با اشاره به آمادگی این سازمان برای اسکان کارتن‌خواب‌های پایتخت با بیان اینکه تمام گرمخانه‌های پایتخت آماده پذیرایی از کارتن‌خواب‌ها در شب‌های سرد هستند، گفت: در این مراکز برای کارتن‌خوابها امکاناتی همچون غذای گرم، استحمام و جای خواب گرم و مناسب پیش‌بینی‌ شده است.

وی با بیان اینکه با توجه به سردترشدن هوا و فرا رسیدن فصل سرما، آمادگی کاملی در این مراکز برای اسکان کارتن‌خواب‌ها و بی‌خانمان‌های تهرانی وجود دارد، اظهار کرد: گرمخانه‌های شهرداری تهران هر شب گنجایش خدمات رسانی به حداکثر5000 کارتن خواب را دارند.

هوشیار با بیان اینکه تأمین محل اسکان و غذای معتادان و کارتن‌خواب‌ها، جزو وظایف و مأموریت‌های شهرداری تهران نیست، اما این اقدام در راستای ساماندهی و کاهش آسیب‌های اجتماعی در پایتخت انجام خواهد شد، گفت: مردم می‌توانند برای اهدای لباس، غذا و... با سامانه تلفنی «۴۳۷۹» تماس بگیرند تا همکاران ما در سازمان رفاه برای دریافت این هدایا هماهنگی‌های لازم را به عمل‌ آورند.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
فاجعه بزرگ شروع شده است

فاجعه بزرگ شروع شده است

هورالعظیم جان ندارد. از این تالاب بین‌المللی شبحی بیشتر باقی نمانده است. لاشه هزاران ماهی و گاومیش‌هایی که در گل و لای مدفون شده‌اند از فاجعه‌ای خبر می‌دهد که پیامدهایش بیش از گذشته گریبان دیگر کلانشهرها و حتی پایتخت را خواهد گرفت.

گفتگو

بیشتر
پیشنهاد سردبیر بیشتر