jamejamonline
جامعه عمومی کد خبر: ۸۵۳۷۳۳   ۱۶ آبان ۱۳۹۴  |  ۱۸:۵۶

مدیر کل پیش‌بینی و هشدار سریع سازمان هواشناسی کشور از ادامه بارش‌های پراکنده در غالب نقاط کشور طی روز یکشنبه 17 آبان خبر داد.

بارش‌های پراکنده در اکثر نقاط کشور ادامه دارد

به گزارش جام جم آنلاین ، احد وظیفه در گفت‌وگو با ایسنا با بیان اینکه طی امروز و فردا عبور متناوب امواج ناپایدار ترازمیانی را از روی کشور خواهیم داشت، گفت: بر اساس تحلیل آخرین داده‌های هواشناسی، امروز در نیمه غربی و به‌تدریج از بعدازظهر در برخی نقاط شرقی کشور بارش باران، در مناطق جنوبی رعد و برق و در نقاط کوهستانی و سردسیر بارش برف خواهیم داشت.

وی با اشاره به اینکه شدت بارش امروز در استان‌های کهگیلویه و بویراحمد، نیمه شمالی فارس و نیمه شرقی خوزستان خواهد بود، افزود: در روز یکشنبه، 17 آبان نیز بارش‌ها به صورت پراکنده در اکثر مناطق کشور ادامه خواهد داشت، روز دوشنبه این سامانه در نیمه شرقی فعال خواهد بود و همزمان سامانه بارشی دیگری از سمت شمال غرب و غرب وارد کشور شده و سبب بارش باران و در مناطق کوهستانی بارش برف خواهد شد.

وظیفه در مورد وضعیت هوای استان تهران گفت: آسمان تهران امروز، نیمه ابری تا ابری، غبارآلود، در بعضی ساعات بارش باران با بیشینه و کمینه دمای 17 و 10 درجه سانتیگراد است، همچنین آسمان این استان در روز یکشنبه، نیمه ابری و غبارآلود در بعضی ساعات ابری با بارش پراکنده و در روز دوشنبه، نیمه ابری تا ابری و غبارآلود، در پاره‌ای نقاط بارش باران با بیشینه و کمینه دمای 18 - 9 و 19 - 8 درجه سانتیگراد خواهد بود.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
فرق است بین خر و گورخر

فرق است بین خر و گورخر

گورخر آفریقایی درون جوی آبی افتاده است و به دلیل استرس زیاد قادر به حرکت نیست، کمی آن طرف‌تر مردی تقریبا تنومند با چیزی شبیه افسار که در دست دارد به حیوان ضربه می‌زند تا از جوی آب بیرون بیاید.

چرا خوشحال نمی‌شویم؟!

چرا خوشحال نمی‌شویم؟!

آدم‌های دنیا به اندازه زیادی آب، غذا، اکسیژن و البته خبر مصرف می‌کنند. شاید فکر کنید این مورد آخری خیلی هم نیاز نیست، اما به همان اندازه که گرسنگی ما را به دنبال خودش می‌کشد، میل به دانستن هم ما را دنبال خودش می‌برد.

محدودیت و معذوریت

محدودیت و معذوریت

۴۰۵نفر از هموطنان‌مان دیروز قربانی کرونا شدند. این در حالی است که از شنبه هفته گذشته با افزایش آمار ابتلا و مرگ‌ومیر ناشی از بیماری کرونا، ‌ستاد ملی مبارزه با بیماری کرونا محدودیت‌ های کرونایی را با توجه به رنگ‌ بندی شهرها در نظر گرفت و اعمال کرده است.

گفتگو

بیشتر
پیشنهاد سردبیر بیشتر