jamejamonline
ورزشی ورزش های توپی کد خبر: ۸۵۳۵۴۸   ۱۶ آبان ۱۳۹۴  |  ۰۹:۰۱

جام جم ورزشی: فرشته کوچولوی ستاره تیم ملی والیبال ایران ساعت 14:15 پنج شنبه پا به دنیا گذاشت.

هیجان ملی پوش والیبال از اینکه حالا یک نفر به او می گوید "بابا"

به گزارش گروه ورزشی جام جم آنلاین و به نقل از خبرآنلاین ، سرعتی زن تیم ملی والیبال حالا سر از پا نمی شناسد:« پدرشدن حس خیلی قشنگی است. حسی خاص که اصلا قابل توصیف نیست.» او وهمسرش سمیرا حالا تجربه جدیدی دارند:«جمع دونفره ما شد سه نفر. خیلی خوب است. با امدن آریو زندگی ما وارد مرجله جدیدی شده است. البته تجربه جدیدی است . کم کم که بزرگتر می شود، شرایط هم فرق می کند.» والیبالیست سرمایه حالا کارش سخت تر شد:« من از قبل هم می گفتم خیلی سخت است بازیکن حرفه ای باشی و متاهل. به ویزه آنهایی که بچه دارند. البته مردم که خوب ما را می فهمند و سختی کار مارا درک می کنند. اما امیدوارم انهایی که ورزشکاران را فقط به پول گرفتن می بینند، دوری و سختی های خانواده هایشان را هم ببینند.»

غلامی حالا کارش را هدفمند تر می داند:« از این به بعد کار برای من سخت تر می شود.اردونشینی ، بازی والیبال هم هدفمندتر می شود و هم سخت تر. اما من حالا منبع انرژی بزرگی دارم. همه انرژی ام را از آریو می گیرم.» او از حالا فکرش را مشغول نمی کند که والیبالیست شود یا...:« فعلا برایم خیلی مهم نیست که او در ورزش چه رشته ای را انتخاب کند. چرا که تازه به دنیا آمده. باید بزرگ شود و خودش تصمیم بگیرد.» سرعتی زن تیم ملی هنوز هم فرصت بازی در لیگ های خارجی را پیدا کند ، می رود:ن لژیونر شدن ، نشدن من ربطی به آریو ندارد. خیلی از ورزشکاران حرفه ای خانواده دارند اما لژیونر هم هستند. درست است که کار خیلی سخت تر می شود اما غیر قابل دسترس نیست. ما آن قدر حرفه ای شده ایم که که می توانیم بین کار و زندگی توازن برقرار کنیم. » او حالا برای بازی فردا با پیکان انگیزه زیادی دارد:« تیم ما آن قدر برای بازی فردا انگیزه اش زیاد هست که بهترین عملکرد را داشته باشد. چرا که به امتیاز این بازی نیاز داریم. جدای از بچه های تیم خود من انگیزه ام حالا با به دنیا آمدن آریو خیلی زیاد است.»

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
این بازیکنان نمی دانند پیراهن چه تیمی را پوشیده اند!

این بازیکنان نمی دانند پیراهن چه تیمی را پوشیده اند!

من اگر بخواهم بی تعارف حرف بزنم باید بگویم بازیکنان جدید پرسپولیس هنوز نمی‌دانند پیراهن چه تیم بزرگی را پوشیده اند. بازیکن تازه وارد پرسپولیس باید بداند این تیم یک تیم معمولی نیست. شما نمی‌توانید و حق ندارید در پرسپولیس معمولی باشید!

پاندمی نارسیسم در پرسپولیس

پاندمی نارسیسم در پرسپولیس

پرسپولیس بیمار است. تشخیص این بیماری نیاز به آزمایش و معاینه ندارد، از همین دور و از قاب تلویزیون هم نشانه‌هایش قابل تشخیص است.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر

نیازمندی ها