jamejamonline
ورزشی کد خبر: ۸۵۳۵۳۴   ۱۶ آبان ۱۳۹۴  |  ۰۸:۱۵

جام جم ورزشی: پیرمرد سوئیسی فیفا که به دلیل رسوایی های اخیر از لحاظ روحی و روانی به هم ریخته است در بیمارستان بستری شد.

فشارهای عصبی بلاتر را راهی بیمارستان کرد

به گزارش گروه ورزشی جام جم آنلاین ، سپ بلاتر از روز گذشته در بیمارستانی در شهر زوریخ بستری شد. او که به دلیل ترس از دستگیر شدن در رابطه با رسوایی های اخیر فیفا امکان خروج از کشور سوئیس را ندارد باید حداقل تا یک هفته زیر نظر پزشک باشد.

بر اساس گفته اطرافیان پیرمرد سوئیسی و 79 ساله فیفا وی به زودی به خانه بازگردانده خواهد شد.

او که سال هاست ریاست فیفا را بر عهده داشت به دلیل اتهاماتی نظیر رشو از هرگونه فعالیت فوتبالی به مدت 90 روز تعلیق شده است.

فیفا با ریاست سپ بلاتر روزهای بسیار سختی را پشت سر می‌گذارد و اعتبار خود را از دست داده است. فیفا متهم به این شده است که امتیاز میزبانی جام جهانی 2018 و 2022 را به قطر و روسیه فروخته است و حتی خود بلاتر هم تایید کرد که دادن میزبانی جام جهانی 2018 به روسیه اجباری بود و قرار شده بود که میزبانی جام جهانی 2022 هم به آمریکا داده شود اما در نهایت این قطر بود میزبانی این رقابت‌ها را به دست آورد.

بر اساس آخرین اخبار رسانه ها میشل پلاتینی هم مانند بلاتر حال و روز خوشی ندارد و فشار عصبی زیادی بر روی وی این روزها وارد می شود.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
فوتبال، بازتابی از زندگی

فوتبال، بازتابی از زندگی

برای ما فوتبالی‌ها که از بچگی تا پیرانه‌سری با فوتبال زندگی کرده‌ایم، طبیعی است که فوتبال آمیخته با زندگی است و در تک‌تک سلول‌های بدن ما تنیده شده است.

بله! ما هم در این ورزشگاه بازی کردیم

بله! ما هم در این ورزشگاه بازی کردیم

 نیم قرن از عمر ورزشگاه آزادی می‌گذرد. اولین خاطره‌های من از این ورزشگاه به سال ۱۳۵۳ برمی‌گردد که برای تماشای بازی ایران و کره‌شمالی در مقدماتی جام‌جهانی ۱۹۷۴

AFC سیاست زده ترین کنفدراسیون دنیا

AFC سیاست زده ترین کنفدراسیون دنیا

 شاید این سوال اهالی فوتبال و به ویژه هواداران پرسپولیس بی جواب بماند که آیا مستحق‌تر از پرسپولیس برای میزبانی گروه E رقایت های لیگ قهرمانان وجود داشت؟

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر