jamejamonline
فرهنگی موسیقی کد خبر: ۸۵۲۴۷۷ ۱۲ آبان ۱۳۹۴  |  ۱۲:۰۰

خواننده زیرزمینی و «رپر» معروف ایرانی در دیدار خود با مدیر کل سابق دفتر موسیقی ارشاد در خصوص سبک کار خود توضیح جالبی را داده بود.

جزئیات دیدار «خواننده رپ» با یکی از مدیران سابق ارشاد

به گزارش جام جم نوا به نقل از فرهنگ و هنر ، پیروز ارجمند، مدیر کل مستعفی دفتر موسیقی وزارت ارشاد در خصوص دیدارهای خود با برخی رپرهای سرشناس در دوران مدیریت خود گفت: بنده در دوران مدیریت خود جلساتی با برخی رپرها داشتم که یکی از آنها دیدار با یاسر بختیاری ملقب یه «یاس» بوده است.

وی ادامه داد: به اعتقاد بنده «یاس» جز کسانی بود که با توجه به ترانه های سالمی که در آثار خود به کار می برد، توانایی تطبیق شرایط و آثار خود را با وضعیت مورد نظر جامعه را داشت.

ارجمند خاطرنشان کرد: در دیدار کوتاهی که با «یاس» داشتم، پس از آنکه به وی در خصوص سبک کار سالمی که اغلب از نگاه اجتماعی تولید می‌کند، صحبت کردم، «یاس» به نکته قابل تاملی اشاره کرد و گفت:«من قبل از آنکه اثری را منتشر کنم، آن اثر در ابتدا برای پدر و مادر و اعضای خانواده ام می‌گذرام و اگر احساس کنم که آن اثر با ویژگی های اخلاقی و حرمت خانواده سازگار است، سپس نسبت به انتشار آن اقدام می‌کنم».

ارجمند در پایان گفت: البته این شیوه های رایج رپ در کشور ، هیچ گاه ایده آل بنده در قالب سبک «گفتاواز» مورد نظر بنده در دوران تصدی بنده در وزارت ارشاد نبوده است.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
انتظاری آگاهانه برای عهدی عاشقانه

انتظاری آگاهانه برای عهدی عاشقانه

در عرف روزنامه‌نگاری، برخی مطالب وابسته به زمان است و اگر انتشارشان کمی با تاخیر انجام شود، مطلب با اهمیتی محسوب نمی‌شود و از صفحه در می‌آید، اما گاهی باید برخی نکات را با کمی تاخیر بیان کرد، درست مانند همین مطلب.

پرچم افراشته بر جنازه‌ها

پرچم افراشته بر جنازه‌ها

آسمان، خاکستری است. زمین، یک دشت وسیع است پر از خانه‌های مخروبه و خرابه‌های سیمان و بتون و آجری که روزی دیوارهای خانه‌هایی بودند.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر

آشنایی با ضرب المثل ها

حکایتی از کلیله و دمنه

پیشخوان بیشتر