jamejamnashriyat
نشریات روزنامه جام جم کد خبر: ۸۵۱۹۵۷ ۱۱ آبان ۱۳۹۴  |  ۰۰:۰۱

دکتر محمد سرافراز، رئیس سازمان صداوسیما در نامه‌ای به رئیس سیزدهمین اجلاس پیرغلامان و خادمان حسینی، این اجلاس را پرشور و نوا توصیف کرد و از تلاش‌های رئیس، مدیران و کارکنانی که در برگزاری این اجلاس زحمت کشیدند، تشکر کرد.

به گزارش روابط عمومی مرکز بسیج صداوسیما، محمود عاطفی در جلسه‌ای که به‌منظور قدردانی از عوامل و دست‌اندرکاران این اجلاس برگزار شد، با اعلام خبر قدردانی رئیس سازمان و برشمردن برکات و دستاوردهای معنوی این اجلاس، برپایی این نشست را افتخاری برای مرکز بسیج صداوسیما دانست و گفت: هر کس با اخلاص در راه حضرت سیدالشهدا علیه‌السلام گام بردارد، با خدا معامله کرده است و خداوند تبارک‌ و تعالی به کار و تلاش او برکت خواهد داد.

رئیس مرکز بسیج با برشمردن مراتب اجرایی و سختی‌های آن در برگزاری این اجلاس گفت: این اجلاس در شرایط خاص مالی سازمان و با اتکا بر بودجه مردمی و هیأت‌های مذهبی استان فارس برگزار شد.

وی افزود: برگزارکنندگان اجلاس با اعتقاد راسخ به روشنگری‌های رهبر معظم انقلاب با اعتقاد بر نقش و اثرگذاری اجلاس در ابهام‌زدایی و مقابله با تحریفات عاشورا، وارد این عرصه شدند.

در این نشست رئیس سیزدهمین اجلاس پیرغلامان و خادمان حسینی با ابلاغ تقدیر صمیمانه رئیس سازمان صداوسیما از عوامل و مدیران کمیته‌های اجلاس، گفت: این اجلاس در سال آینده در استان هرمزگان برگزار خواهد شد و شیوه اجرایی آن تغییراتی نسبت به سال‌های گذشته خواهد داشت.

عاطفی در بیان تفاوت‌های اجلاس چهاردهم با دیگراجلاس‌ها گفت: دو گروه بانوان مداح و همچنین جوانان در اجلاس چهاردهم حضور خواهند داشت و همچنین در آن اجلاس برنامه‌های جانبی و نشست‌های تخصصی پیرغلامان و خادمان حسینی با گستردگی بیشتر برگزار خواهد شد. در پایان این نشست، لوح قدردانی رئیس اجلاس سیزدهم به عوامل و دست‌اندرکاران برگزاری این اجلاس اهدا شد.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
کنترل کرونا با تشویق و تنبیه

کنترل کرونا با تشویق و تنبیه

نقش‎ها را باید جدی گرفت. اگر می‎‌خواهیم پروتکل‎های بهداشتی مقابله با بیماری کرونا رعایت شود، آمار ابتلا به بیماری کاهش پیدا کند یا کمک کنیم آمار مرگ و میر کم شود، باید هر کسی نقش خود را درست انجام دهد.

چرا اصلاح الگوی مصرف را جدی نگرفتیم؟

چرا اصلاح الگوی مصرف را جدی نگرفتیم؟

دقیقاً 10سال پیش، رهبر معظم انقلاب با اشراف کامل از شرایط محیطی و محاطی کشور و آگاهی از آینده جامعه، مهم‌ترین مسأله روز اقتصادی را شیوه مصرف آحاد مردم ومسؤولان و راه برون‌رفت از مشکلات پیش‌رو را صرفه‌جویی عمومی و اصلاح الگوی مصرف دانستند و بر این اساس، شعار سال 88 را «حرکت به سمت اصلاح الگوی مصرف» نام نهادند و فرمودند: «من آنچه را که می‌خواهم در این برهه عرض کنم این است که ملت عزیز جداً از اسراف و زیاده‌روی پرهیز کنند. چون وضع جامعه ما از لحاظ مصرف، وضع خوبی ندارد...عادت‌های ما، سنت‌های ما، روش‌های غلطی که از این و آن یاد گرفته‌ایم، ما را سوق داده است به زیاده‌‌روی در مصرف به نحو اسراف. یک نسبتی باید در جامعه میان تولید و مصرف وجود داشته باشد. امروز در کشور ما اینجوری نیست.»

این ۵۰ ثانیه تلخ

این ۵۰ ثانیه تلخ

با ذهن ده دوازده سالگی‌ات نگاه کنی، فکر می‌کنی زنگ تفریح یک مدرسه خورده و بچه‌ها دارند هوریز می‌کنند توی حیاط مدرسه که از بوفه ساندویچ مزخرف کالباس خشک بخرند و نوشابه فانتای تگری و این یک ربع وقت آزاد را خرج شکمشان کنند و بادگلوهای سوزنده را توی کلاس بزنند و بینی‌شان تا مغز سرشان تیر بکشد و بسوزد و کیف کنند.

چند نکته درباره اتفاق روز یکشنبه مجلس

چند نکته درباره اتفاق روز یکشنبه مجلس

تصویری که روز یکشنبه از حضور وزیر خارجه در مجلس شورای اسلامی منعکس شد، چگونه تصویری بود؟ وزیر خارجه به عنوان مهمان و از باب معارفه و تحلیل وضعیت سیاست خارجی به مجلس دعوت شد؛ اما در لابه‌لای بحث، مکرر همهمه و داد و فریاد از اطراف و اکناف مجلس بلند بود، وزیر خارجه نیز متقابلاً بر حرارت کلام خود می‌افزود، فضای جلسه از حالت گفت‌وگو به جدل میل کرد و درنهایت تصویری متشنج از سطوح بالای حکمرانی در کشور به افکار عمومی مخابره شد.

شما باید پاسخ بدهید

شما باید پاسخ بدهید

در ماه‌های اخیر برخی چهره‌ها و شخصیت‌های سیاسی در قالب نامه‌نگاری و مصاحبه و اظهارنظرهای مطبوعاتی و... و با لحنی طلبکار در مورد وضع موجود کشور اعلام موضع کرده‌اند.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر

پیشخوان

بیشتر