jamejamonline
فرهنگی موسیقی کد خبر: ۸۵۱۶۵۸   ۱۰ آبان ۱۳۹۴  |  ۱۰:۳۰

یک خواننده معروف موسیقی پاپ در پی خبر ممنوع الفعالیت شدنش واکنش نشان داد.

ممنوع الکار و ممنوع الفعالیت نبوده و نیستم

به گزارش جام جم نوا ، در پی خبر ممنوع الفعالیت شدن برخی از خواننده های پاپ و لیستی از اسامی این هنرمندان ، مازیار فلاحی به این خبر در صفحه اینستاگرام خود جواب داد :

به نام خدا

در پی تماس های مکرری که طی سه روز گذشته از طرف تهیه کننده های محترم کنسرت های اینجانب در شهرستانها و همچنین سایر برنامه های هنری اینجانب ، با من و یا مدیر برنامه های من گرفته شده و ابراز نگرانی در مورد انجام یا عدم انجام و یا لغو قراردادها تا پایان سال جاری نموده اند، اعلام می نمایم که اینجانب به هیچ عنوان ممنوع الکار و ممنوع الفعالیت نبوده و نیستم و انتشار نامه اخیر طی روزهای گذشته صرفا جهت همدلی و همراهی با خواننده های موسیقی پاپ و نیز رسیدن به خواسته های همه خواننده های موسیقی پاپ جهت برگزاری کنسرت در برخی سالنها بخصوص سالن همایشهای برج میلاد شهر تهران و نیز فراهم شدن فضای مجازی و همچنین مدیای مناسب زیر نظر و با مجوز وزارت محترم فرهنگ و ارشاد اسلامی به منظور ارایه و پخش قطعات موسیقی، ویدیو کلیپ ها و آثار هنری تولید شده است.

مجدد تاکید می کنم تمامی اجراهای زنده و برنامه های هنری اینجانب به لطف خداوند و همدلی همیشگی شما بدون تغییر در زمستان سال جاری برگزار خواهد شد و به قوت خود باقی است.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
دگردیسی زاویه‌ دید

دگردیسی زاویه‌ دید

زاویه دید یک مولف نسبت به موضوعی که می‌خواهد درباره آن در اثرش سخن براند، ای بسا مهم‌ترین شاخصه‌ای است که آثار هنرمندان مختلف را از هم متمایز می‌کند.

خودمان به خودمان رحم کنیم

خودمان به خودمان رحم کنیم

متاسفانه کرونا روی زندگی همه تأثیر منفی گذاشته است. به‌خصوص هنرمندان و پیشکسوت‌هایی مثل من که حدود ۱۵- ۱۴ ماه است که هیچ پیشنهادی را قبول نکردم.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر

آشنایی با ضرب المثل ها

حکایتی از کلیله و دمنه

پیشخوان بیشتر