روز گذشته رخ داد

سقوط هواپیما در نیویورک

سازمان هواپیمایی روسیه از سقوط یک فروند هواپیمای مسافربری در سینا خبر داد. این هواپیما 224 سرنشین داشت و از شرم الشیخ عازم سن پترزبورگ بود.در این حادثه همه سرنشینان هواپیما کشته شدند.
کد خبر: ۸۵۱۳۱۹
سقوط هواپیمای مسافربری روسی با 224 سرنشین در سینا

به گزارش جام جم آنلاین به نقل از پایگاه خبری شبکه العالم، سازمان هواپیمایی روسیه اعلام کرد که این هواپیما از نوع ایرباس 321 بود.

اکثر مسافران این هواپیما اتباع روسیه هستند.

بیمارستانهای منطقه سینا در پی این حادثه به حالت آماده باش در آمده اند.

شبکه تلویزیونی العربیه گزارش داد: در حالی که مطبوعات مصر از سقوط هواپیمای روسی در صحرای سینا خبر دادند، شرکت هواپیمایی این کشور اعلام کرد این هواپیما به سلامت از حریم هوایی مصر خارج شده بود.

روزنامه الیوم السابع مصر اعلام کرد نیروهای امنیتی این کشور محل سقوط هواپیما در صحرای سینا را محاصره کردند.

منابع مصری گفتند نیروهای امنیتی محل سقوط هواپیمای روسی را در منطقه سینا در شمال مصر به محاصره در آوردند و خودروهای امدادی به محل سقوط این هواپیما اعزام شدند.

نخست وزیر مصر نیز سقوط هواپیمای مسافربری روسیه را تایید کرد. عبدالفتاح سیسی، در نشست فوق العاده با مسئولان این کشور، حادثه سقوط این هواپیما را بررسی کرد.

همه سرنشینان هواپیما کشته شدند

خبرگزاری ریانووستی اعلام کرد: تمامی 224 سرنشین هواپیمای مسافری روسیه که در صحرای سینای مصر سقوط کرد، بر اساس آخرین گزارش انتشار یافته، کشته شده اند.

لاشه هواپیمای ایرباس 310 شرکت «کوگالیم آویا» صبح امروز (شنبه)، از شرم الشیخ مصر عازم سن پترزبورگ روسیه بود و بر اثر سقوط در شبه جزیره سینا منهدم شد، پیدا شده است.

ارسال نظرات در انتظار بررسی: ۰ انتشار یافته: ۰
ایستاده در سیل

روایت دست‌اول امدادگران از عملیات جست‌وجو و نجات در سیل امامزاده داوود و فیروزکوه

ایستاده در سیل

همه زنده زنده سوختند

نصرت‌الدین نصراللهی تنها شاهد حادثه سقوط هواپیمای فرماندهان جنگ، از آن روز می‌گوید

همه زنده زنده سوختند

نیازمندی ها