jamejamonline
ورزشی فوتبال کد خبر: ۸۵۰۹۹۷ ۰۸ آبان ۱۳۹۴  |  ۱۳:۱۰

تهیه کننده و مجری برنامه از مردم خواست تا به کمپین محکومیت فاجعه منا بپیوندند.

درخواست فردوسی پور از مردم برای پیوستن به کمپین محکومیت فاجعه منا

به گزارش گروه ورزشی جام جم آنلاین ، در چند هفته ای که از فاجعه منا در عربستان میگذرد از میان اقشار مختلفی که از این حرکت مردمی و میلیونی اعلام پشتیبانی عملی نموده اند. عادل فردوسی پور در برنامه نود با احساس مسولیت همیشگی خود در موضوعات گوناگون این دفعه تمام توان خود را پای کار آورد تا به هرنوعی با خانواده های داغدار همدردی کرده و همچنان از مردم بخواهد تا با شرکت خود در این کمپین، از سازمان ملل درخواست کنند بصورت قاطع ابعاد گوناگون این واقعه را برای عموم جهانیان روشن کند.

لازم به ذکر است برای تسهیل در امر پیوستن بدین کمپین از دیروز شماره پیامکی رایگان 6362 همراه اول نیز به این کار اختصاص یافته که علاقمندان میتوانند با ارسال عدد 20 به این حرکت بپیوندند.
متن بیانیه و اسامی گروههای مختلف مردمی از قبیل خانواده های داغدار، هنرمندان ، ایثارگران و...در ادرس موزه صلح تهرانwww.tpm.ir قابل مشاهد است .

متن پیامهای قبلی پرویز پرستویی ، رضا کیانیان ، احمدرضا درویش ، رامبد جوان ، محمد بحرانی و.... در باره این موضوع در سایتهای خبری قابل مشاهده است.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
پیامی که دربی برای فوتبال ایران داشت

پیامی که دربی برای فوتبال ایران داشت

امیر حاج‌رضایی کارشناس فوتبال درباره دربی اخیر پایتخت یادداشتی را در اختیار روزنامه جام جم قرار داده و این مسابقه را تجزیه و تحلیل کرده است. یادداشت این کارشناس را در ادامه بخوانید.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر