jamejamonline
ورزشی کد خبر: ۸۴۹۴۰۵   ۰۳ آبان ۱۳۹۴  |  ۱۲:۲۶

جام جم ورزشی: ستاره جنجالی فوتبال ایتالیا در اقدامی غیر اخلاقی عکسی نامناسب از نامزد سابقش منتشر کرده است.

ستاره جنجالی عکس خصوصی نامزد سابقش را منتشر کرد!

به گزارش گروه ورزشی جام جم آنلاین ، ماریو بالوتلی مهاجم جنجالی میلان که همیشه با حاشیه های ریز و درشتش در کانون توجهات قرار دارد در اقدامی غیر اخلاقی عکسی بسیار نامناسب از نامزد سابق خود منتشر کرد.

بر اساس آخرین گزارش ها بالوتلی به دلیل این حرکت غیر اخلاقی تحت تعقیب قضایی قرار خواهد گرفت تا حاشیه بزرگ و البته دردسرسازی برای او رقم بخورد.

بالوتلی همیشه با همسر سابق و دختر دیگری که نامزد وی محسوب می شد مشکل داشته است. همسر سابق او اجازه ملاقات بالوتلی با دخترش را نمی داد و نامزد سابق وی نیز به طور ناگهانی روابطش را با او به هم زد و به نامزدی خود پایان داد.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
وداع تلخ با «آقا نادر»؛ مرد شماره یک اخلاق

وداع تلخ با «آقا نادر»؛ مرد شماره یک اخلاق

 نادر دست‌نشان متولد ۱۳۳۹‌ از نامداران فوتبال مازندران و پرافتخارترین بازیکن تیم نساجی مازندران بود که هم در دوران اوج و هم در دوران مربی‌گری، نزد همه کسانی که او را از نزدیک می‌شناختند، مرد اخلاق بود.

فوتبال، بازتابی از زندگی

فوتبال، بازتابی از زندگی

برای ما فوتبالی‌ها که از بچگی تا پیرانه‌سری با فوتبال زندگی کرده‌ایم، طبیعی است که فوتبال آمیخته با زندگی است و در تک‌تک سلول‌های بدن ما تنیده شده است.

بله! ما هم در این ورزشگاه بازی کردیم

بله! ما هم در این ورزشگاه بازی کردیم

 نیم قرن از عمر ورزشگاه آزادی می‌گذرد. اولین خاطره‌های من از این ورزشگاه به سال ۱۳۵۳ برمی‌گردد که برای تماشای بازی ایران و کره‌شمالی در مقدماتی جام‌جهانی ۱۹۷۴

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر