jamejamonline
ورزشی فوتبال کد خبر: ۸۴۹۳۳۳   ۰۳ آبان ۱۳۹۴  |  ۰۸:۳۹

پرویز مظلومی به چه دلیل آرش برهانی را کنار گذاشت؟

آشتی دادن نکونام و قلعه نویی؛ تخلف بزرگ برهانی!

جام جم ورزشی: سرمربی استقلال نام آرش برهانی را از فهرست بازیکنان استقلال برابر سپاهان خارج کرد.

آشتی دادن نکونام و قلعه نویی؛ تخلف بزرگ برهانی!

به گزارش گروه ورزشی جام جم آنلاین ، مظلومی بدون هیچ توضیحی روی نام آرش برهانی خط قرمز کشید تا یکی از بهترین بازیکنان استقلال در هفته های پیشین فرصتی برای بازی کردن برابر سپاهان نداشته باشد.

برهانی در بازی با استقلال خوزستان در پست هافبک راست بازی کرد و در دقیقه 35 با یک پاس زیبا پروپجیچ را در موقعیت دروازه خالی قرارداد او او شوتش را به بیرون زد. در دقیقه 44 هم پاس دیدنی او باعث شد تا پروپجیچ به زیبایی گل تساوی را برای استقلال به ثمر برساند و این که مظلومی ترجیح داده او در بازی با سپاهان نباشد از نکات عجیب است. نخستین احتمال این می تواند باشد که مظلومی به دلایل انضباطی برترین گلزن تاریخ باشگاه استقلال را کنار گذاشته باشد.

برهانی در بازی با راه آهن هم گل سوم استقلال را زد تا این تیم از یک شکست خانگی فرار کند اما مظلومی در بازی با پدیده از او حتی یک دقیقه هم استفاده نکرد. البته فقط خود مظلومی است که می تواند در مورد رفتارش با برهانی پاسخ بدهد.

بنابر آنچه که شنیده می شود تلاش های آرش برهانی برای آشتی دادن نکونام و قلعه نویی باعث شده که مظلومی چنین تصمیمی بگیرد. در واقع مظلومی اعتقاد دارد تلاش برای یک موضوع حاشیه ای باعث به هم خوردن تمرکز یک بازیکن می شود اما می توان باور کرد او فقط به این دلیل برهانی را کنار گذاشته باشد؟

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
وداع تلخ با «آقا نادر»؛ مرد شماره یک اخلاق

وداع تلخ با «آقا نادر»؛ مرد شماره یک اخلاق

 نادر دست‌نشان متولد ۱۳۳۹‌ از نامداران فوتبال مازندران و پرافتخارترین بازیکن تیم نساجی مازندران بود که هم در دوران اوج و هم در دوران مربی‌گری، نزد همه کسانی که او را از نزدیک می‌شناختند، مرد اخلاق بود.

فوتبال، بازتابی از زندگی

فوتبال، بازتابی از زندگی

برای ما فوتبالی‌ها که از بچگی تا پیرانه‌سری با فوتبال زندگی کرده‌ایم، طبیعی است که فوتبال آمیخته با زندگی است و در تک‌تک سلول‌های بدن ما تنیده شده است.

بله! ما هم در این ورزشگاه بازی کردیم

بله! ما هم در این ورزشگاه بازی کردیم

 نیم قرن از عمر ورزشگاه آزادی می‌گذرد. اولین خاطره‌های من از این ورزشگاه به سال ۱۳۵۳ برمی‌گردد که برای تماشای بازی ایران و کره‌شمالی در مقدماتی جام‌جهانی ۱۹۷۴

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر