جام جم ورزشی: سرمربی تیم استقلال تهران می‌گوید تیمش بازی آسانی برابر هم‌نام خوزستانی‌ ندارد.
کد خبر: ۸۴۸۱۵۳
پرویز مظلومی: بازی آسانی مقابل استقلال خوزستان نداریم

به گزارش گروه ورزشی جام جم آنلاین ، پرویز مظلومی در نشست خبری پیش از دیدار تیمش برابر استقلال خوزستان گفت: بازی ساده ای پیش روی نداریم. آنها تیم خوبی هستند که از کادرفنی خوبی نیز بهره می‌برند.

او افزود: انگیزه ما بسیار بالاست. ما احساس خطر کردیم تا نکند صدر را از دست بدهیم و به همین دلیل تلاش کردیم تا خودمان را آماده کنیم. البته فاصله بازی‌ها اندک است و نمی‌شود کار تاکتیکی زیادی انجام دادیم. به هرحال این برنامه ریخته شده و ما تابع نظر سازمان لیگ هستیم. ما بازی‌های سختی پیش‌روی داریم و باید به گونه‌ای برنامه ریزی کنیم تا بدون آسیب دیده به میدان بعدی برسیم و صدر جدول را هم حفظ کنیم. احترام زیادی برای همنام خوزستانی داریم و امیدوارم مردم از دیدن بازی لذت ببرند.

سرمربی استقلال در پاسخ به این سوال که آیا قرار نیست تعاملی بین مربیان تیم ملی و باشگاه ها صورت بگیرد، عنوان کرد: من از خدایم است که جلسه ای برگزار شود. قول هایی هم داده شده ولی انجام نشده است. ما در تیم هایی مربی گری می کنیم که باید پاسخگوی هوادارانش باشیم و هیچ بهانه ای را آنها قبول نمی کنند. فکر می کنم در این زمینه مربیان و باشگاه ها و حتی تیم ملی متضرر می شوند. این وضعیت باعث فرسودگی و آسیب دیدگی ملی پوشان می شود. می گویند ما قبلا برنامه را دادیم ولی نمی شود که ما مدام اعتراض کنیم تا اصلاح شود. برنامه خوب باشد کسی اعتراض نمی کند. کدام تیم بعد از تعطیلات خوب بازی کرد؟ تیم ها وقتی از مسابقه دور می شوند، دچار مشکل می شوند. باشگاه ها ویترین فوتبال مملکت ما هستند. انتظار داریم در کنار منافع تیم ملی به منافع باشگاه ها هم توجه شود. این را هم بگویم که متاسفانه گاهی اوقات از این حرف های ما برداشت مخالفت با تیم ملی می شود که صحیح نیست. ان شاءااله کی روش هم سطح به ما نگاه کند و از بالا ما را نبیند. درد و دل ما را هم گوش کنند تا مشکلات را درک کنند.

او در پاسخ به سوالی درباره قضاوت جهانبازی گفت: ما مشکلی با او نداریم ولی یک سری سوتفاهمات ایجاد شد. او مصاحبه ای کرده بود و گفته بود که داوری ها به سود استقلال بوده است. وقتی این حرف را می زند، طبیعی است که ما هم موضع بگیریم. او طبق قوانین نمی توانست مصاحبه کند. به هرحال برای او آرزوی موفقیت می کنم.

مظلومی در پاسخ به این سوال که صحت دارد کرار می خواهد از استقلال جدا شود، گفت: نه، امروز و فردا مشکل او حل می شود. مسکن برای او تهیه شده است و امروز به او خانه تحویل داده می شود. مشکلات حل شود، او با آرامش می تواند به تمرینات اضافه شود.

وی درباره محرومان و مصدومان تیمش در مصاف با استقلال خوزستان گفت: خوشبختانه همه بازیکنان را داریم. کریمی سه جلسه است که تمرین می‌کند و اسماعیلی هم یک جلسه است که با ما تمرین می کند.

سرمربی استقلال در پاسخ به این سوال که آیا صحت دارد پروپئیچ از تیمش می‌رود و میداوودی به استقلال می آید گفت: این‌ها همه شایعه است و هیچ تصمیمی تا الان گرفته نشده است و نظر من نیست.

او در پاسخ به این سوال که چرا استقلال گل‌های شبیه به هم می خورد، گفت: ما در حال تمرین هستیم. متاسفانه فرصت کم است. کلا از بازی با پدیده تا الان دو جلسه تمرین کرده‌ایم. ما مدافعان خوبی داریم و باید روی ساختار دفاعی کار کنیم. من فوتبال تهاجمی را دوست دارم و این مسئله تبعات دارد. بهترین خط حمله را داریم. هواداران دنبال فوتبال تهاجمی هستند و این فوتبال تبعات دارد. ما باید کار کنیم تا مشکلات برطرف شود.

ارسال نظرات در انتظار بررسی: ۰ انتشار یافته: ۰
راویان زینبی (س)

واکاوی نقش زنان در انتقال فرهنگ عاشورا در گفت‌وگو با یک پژوهشگر مسائل دینی

راویان زینبی (س)

نیازمندی ها