jamejamonline
ورزشی بانوان کد خبر: ۸۴۷۶۵۸   ۲۷ مهر ۱۳۹۴  |  ۱۱:۰۶

جام جم ورزشی: تیم ملی فوتسال بانوان ایران به عنوان قهرمان آسیا در خطر از دست دادن جام جهانی فوتسال زنان دنیا قرار دارد.

بانوان فوتسالیست در خطر حذف از جام جهانی

به گزارش گروه ورزشی جام جم آنلاین ، تیم ملی فوتسال بانوان ایران یک ماه پیش قهرمان جام ملت های آسیا شد ، البته این تیم به عنوان یکی از برترین های فوتسال زنان آسیا پیش از این رقابت ها دعوت نامه حضور در جام جهانی فوتسال بانوان را دریافت کرده بود.

این دوره از جام جهانی فوتسال بانوان به میزبانی کشور گواتمالا برگزار می شود که البته باعث ایجاد دردسر برای فدراسیون فوتبال ایران شده است چرا که گواتمالا در ایران سفارتخانه ندارد.

الهه عرب عامری نایب رییس فدراسیون فوتبال در امور بانوان اظهار داشته که از فدراسیون فوتبال این کشور درخواست شده شرایط را برای اعزام تیم ملی مهیا کند اما هنوز پاسخی نداده است .

با ادامه این شرایط بانوان فوتسالیست ایرانی برای دومین سال پیاپی در خطر از دست دادن جام جهانی فوتسال قرار می گیرند، موضوعی که برای هیچ کدام از بازیکنان این تیم خوشایند نیست.

تیم ملی فوتسال بانوان ایران سال گذشته به دلیل دوری بیش از اندازه راه به جام جهانی فوتسال زنان که در ونزوئلا برگزار شد، نرفت.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
این بازیکنان نمی دانند پیراهن چه تیمی را پوشیده اند!

این بازیکنان نمی دانند پیراهن چه تیمی را پوشیده اند!

من اگر بخواهم بی تعارف حرف بزنم باید بگویم بازیکنان جدید پرسپولیس هنوز نمی‌دانند پیراهن چه تیم بزرگی را پوشیده اند. بازیکن تازه وارد پرسپولیس باید بداند این تیم یک تیم معمولی نیست. شما نمی‌توانید و حق ندارید در پرسپولیس معمولی باشید!

پاندمی نارسیسم در پرسپولیس

پاندمی نارسیسم در پرسپولیس

پرسپولیس بیمار است. تشخیص این بیماری نیاز به آزمایش و معاینه ندارد، از همین دور و از قاب تلویزیون هم نشانه‌هایش قابل تشخیص است.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر

نیازمندی ها