Logo jame jam online for Site - SVG - Positive
فرهنگی صدا و سیما کد خبر: ۸۴۶۵۰۸ ۲۴ مهر ۱۳۹۴  |  ۱۲:۳۸

رضا کیانیان و رامبد جوان برای شرکت هرچه بیشتر اقشار مختلف مردم در کمپین میلیونی محکومیت فاجعه منا پیام دادند.

پیام‌ رضا کیانیان و رامبد جوان برای کمپین «منا»

به گزارش جام جم آنلاین به نقل از ایسنا، در پیام رضا کیانیان برای پیوستن مردم به کمپین امضای نامه به دبیرکل سازمان ملل در پی فاجعه «منا» آمده است:

«سلام بر مردم ایران

چندی پیش فاجعه‌ای ناگوار برای عده‌ای از هموطنان حج‌گزار ما در سرزمین منا رخ داد که خانواده‌های آنان را به سوگ نشاند. ما هنرمندان در این ماجرای غم‌انگیز با تک تک هموطنان‌مان همراه و همدردیم!

به همین خاطر هنرمندان و جانبازان شیمیایی بر آن شدیم تا در حرکتی مدنی و مستقل، یک میلیون امضا جمع‌آوری کنیم و از سازمان ملل بخواهیم علل این فاجعه انسانی را پیگیری کند تا این سند انسان‌دوستانه در تاریخ جهان و سازمان ملل برای همیشه ثبت شود و ماندگار بماند که ما بر طبل جنگ نکوبیدیم و صلح‌طلبانه پیگیر حقوق پایمال‌شده هموطنانمان هستیم.

ایرانیان عزیزم

همگی در این امر مدنی شرکت کنید و به تک تک دوستان و آشنایان خبررسانی کنید.

پایدار و سربلند باشید

رضا کیانیان»

همچنین متن پیام رامبد جوان برای شرکت مردم در کمپین فاجعه منا که به شکل تصویری است به این شرح است:

«سلام رفقا

فقط 130هزار نفر باقی مونده تا یک میلیون امضا جمع بشه. می‌رید به آدرس www.tpm.ir و ای میلتون رو وارد کنید و بعد به سازمان ملل داده می‌شه. بدویین، انتظار دارم.»

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر

ولایت فقیه در عصر غیبت

چگونه می توانید ثابت کنید که «ولی فقیه»، نایب و جانشین امام زمان (عج)، رهبر و ولی جامعه اسلامی است؟ وقتی که آن حضرت در غیبت طولانی مدت به سر می برد، چه نیازی به نایب و نماینده دارد؟

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر
پیشخوان بیشتر