jamejamnashriyat
نشریات روزنامه جام جم کد خبر: ۸۴۶۲۶۱ ۲۳ مهر ۱۳۹۴  |  ۰۰:۰۱

شکارچیان جاده‌های شمال کشور در جدیدترین اعتراف‌های خود، راز کشتن صاحبکارش را فاش کردند.

به گزارش جام‌جم، متهم به نام رضا که سرکرده یک باند سرقت محموله خودروست 12 مهر امسال با سد کردن راه راننده تریلر، اورا به قتل رساندند، سپس تریلر را همراه محموله‌اش سرقت کردند. او و همدستانش تحت‌تعقیب پلیس قرار گرفتند تا این‌که چند روز پیش سرکرده باند همراه زن صیغه‌ای‌اش و دو نفر دیگر که یکی از آنها در سرقت و دیگری در نگهداری خودروهای سرقتی با وی همدست بودند، دستگیر شد. تحقیقات از این متهمان در حالی ادامه داشت که ماموران توانستند شش دستگاه خودروی سرقتی را در مخفیگاه‌های متهمان کشف کنند.

در حالی که پیش‌بینی می‌شد آنها در جریان سرقت‌های مشابه نیز فعالیت داشته باشند، رد پای آنها در سرقت‌های دیگری به‌دست آمد تا این‌که سرکرده این باند پس از اظهاراتی ضد و نقیض، روز گذشته در جدیدترین اعترافات خود، از ماجرای قتل کارفرمایش در دو سال پیش پرده برداشت.

متهم به قتل در اظهاراتش گفت: دو سال پیش من با مردی که صاحب یک تریلر حمل مواد لبنی بود آشنا شدم و به‌عنوان شاگرد با وی همکاری‌ام را شروع کردم. یکی از روزهای همان سال با هم در شهرستان سوادکوه در حال حرکت بودیم که در میانه راه با هم مشاجره کردیم و با بالا گرفتن درگیری، صاحب تریلر را کشتم و خودرو را سرقت کردم. در نزدیکی شهر خودرو را آتش زدم و محل را ترک کردم. چند روزی ناپدید بودم تا این‌که با کشف جسد کارفرمایم، خانواده‌اش از من به عنوان تنها مظنون پرونده شکایت کردندکه من آن زمان بازداشت شدم.

وی اضافه کرد: مدتی بازداشت بودم و به قتل اعتراف نکردم. در ادامه تحقیقات زمانی که مدارک محکمه‌پسند در رابطه با محکومیتم به‌دست نیامد،آزاد شدم. پس از آن از ترس این‌که دوباره دستگیر شوم، متواری شدم و به صورت مخفیانه زندگی می‌کردم و از راه دزدی هزینه زندگی‌ام را تامین می‌کردم.

با اعتراف متهم به قتل و بازسازی صحنه‌های جنایت، تحقیقات تکمیلی از وی و دیگر همدستان او ادامه دارد.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
نکاتی درباره ازدواج دوقلوها

نکاتی درباره ازدواج دوقلوها

درست از زمانی که دو خواهر یا دو برادر دوقلوی همسان به دنیا می‌آیند از طرف پدر و مادر و دیگر افراد تناسباتی برایشان در نظر گرفته می‌شود؛ لباس‌های شبیه هم، هدیه‌های کاملا مشابه و برخوردهایی یکسان. در واقع به‌طور ناخودآگاه دو فرزند دوقلو با همدیگر بزرگ می‌شوند در صورتی که ممکن است از خیلی جهات تفاوت‌هایی با هم داشته باشند.

تقویت آموزه‌های ماه مقاومت

تقویت آموزه‌های ماه مقاومت

دی ماه، در فصل تاریخ انقلاب اسلامی به نمادهایی چون «قیام» و «مقاومت» مزین شده است که همواره باید با بازنمایی و یادآوری این شاخص‌ها به بازنمایی و بازنشرگفتمان انقلاب اسلامی پرداخت.

کدام دست در این خاک باد می‌کارد؟

کدام دست در این خاک باد می‌کارد؟

چهاردهم دی‌ماه امسال یک روز تلخ برای افغانستان بود. از پاکستان خبر رسید، ۱۰ معدنچی هزاره که گویا هفت نفر از آنها افغانستانی بوده‌اند توسط تروریست‌ها در ۵۰ کیلومتری شهر کویته، شبانه سر بریده شدند.

گفتگو

بیشتر
کودکانی با ایمنی ضعیف

از ابتدای تولد کودکان مبتلا به نقص سیستم ایمنی باید تمهیداتی اندیشیده شود تا از عفونت‌ها دور بمانند

کودکانی با ایمنی ضعیف

پیشنهاد سردبیر

بیشتر
اسرار یک سکه مجازی

اگر از بیت‌کوین، ارزش آن، قوانین خرید و فروش و جزئیات دیگر آن خبر ندارید، این گزارش را بخوانید

اسرار یک سکه مجازی

غائله غربالگری

انتشار اخبار تایید نشده درباره حذف غربالگری اجباری با واکنش‌های مختلفی روبه‌رو شد

غائله غربالگری

پیشخوان

بیشتر