Logo jame jam online for Site - SVG - Positive
ورزشی سایر کد خبر: ۸۴۶۰۵۸ ۲۲ مهر ۱۳۹۴  |  ۱۵:۴۰

جام جم ورزشی : «جام جهانی بدون من ارزش نگاه نکردن ندارد» . این جمله ای بود که زلاتان ابراهیموویچ بعد از ناکامی سوئد در راه یابی به جام جهانی برزیل به زبان آورد.

زلاتان و تکرار یک اظهارنظر جالب!

به گزارش گروه ورزشی جام جم آنلاین ، حالا زلاتان این جمله را پس از صعود قطعی تیم ملی فوتبال سوئد به پلی آف مقدماتی یورو 2016 به زبان می آورد.

سوئد پس از آلبانی و روسیه در رده ی سوم کارش را در گروه G رقابت‌ها به پایان رساند و برای حضور در یورو باید در پلی آف شرکت کند. زلاتان ابراهیموویچ مهاجم تیم ملی فوتبال سوئد مطمئن است که سوئد کیفیت لازم برای سعود به یورو را دارد و یورو بدون حضور خودش را بی معنا می‌داند.

او گفت:" نمی‌خواهم یورو را از دست بدهم، هر چند که برگزار شدن یورو بدون حضور من غیرقابل تصور است. نتوانستیم مستقیم صعود کنیم بنابراین باید با تیم دیگری روبرو شویم که سخت خواده بود. در چنین بازی‌هایی، هر دو تیم 200 درصد تلاش می‌کنند. یا صعود می‌کنید یا حذف می‌شود ولی من مطمئنم که ما صعود می‌کنیم."

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
انتخاب‌های استقلال احساسی است

انتخاب‌های استقلال احساسی است

انتخاب فرهاد مجیدی یک انتخاب منطقی برای استقلال نبود. احساسی او را انتخاب کردند، درست مثل همین حالا که دارند احساسی و به خاطر فشار تماشاگر، آندره‌آ استراماچونی را سرمربی استقلال می‌کنند.

صندلی ریاست به این 7 نفر نمی رسد

صندلی ریاست به این 7 نفر نمی رسد

کشوری که فوتبالش اساطیری همانند علی دایی و احمدرضا عابدزاده دارد چرا فردی دیگری را باید به عنوان رییس فدراسیون خود ببیند؟ حالا که برگزاری مجمع انتخاباتی فدراسیون فوتبال مهم ترین رویداد سال جاری به شمار می رود پاسخ به این سوال بسیار مهم است.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر