jamejamonline
فرهنگی موسیقی کد خبر: ۸۴۶۰۳۴   ۲۲ مهر ۱۳۹۴  |  ۱۵:۳۰

سحر طاعتی مدیر روابط عمومی انجمن موسیقی ایران با تقدیم استعفایش به علی ترابی، از این مجموعه خداحافظی کرد.

مدیر روابط عمومی انجمن موسیقی استعفا داد

به گزارش جام جم نوا و به نقل از فارس، سحر طاعتی از روزنامه‌نگاران حوزه موسیقی، سال 90 در انجمن موسیقی مشغول به فعالیت شد و سال 91 به عنوان مدیر روابط عمومی انجمن موسیقی ایران انتخاب شد و پس از سه سال از این سمت استعفا کرد.

طاعتی همچنین در طی این سال‌ها، مدیریت روابط عمومی 28، 29 و 30 امین دوره جشنواره موسیقی فجر را برعهده داشته، است. وی همچنین مدیریت روابط عمومی هشتمین و نهمین دوره جشنواره موسیقی جوان را عهده‌دار بوده است.

بر اساس این گزارش دلایل این استعفا هنوز مشخص نشده است.

پس از ندا انتظامی مدیر پیشین روابط عمومی معاونت هنری، طاعتی دومین روزنامه‌نگاری است که طی یک سال گذشته از مجموعه معاونت هنری جدا می‌شود.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
صدای گام دوم در «رادیو انقلاب»

صدای گام دوم در «رادیو انقلاب»

رهبر معظم انقلاب در بیانیه گام دوم تصریح می‌کنند: «انقلاب‌ اسلامی پس از نظام‌سازی، به رکود و خاموشی دچار نشده و نمی‌شود و میان جوشش انقلابی و نظم سیاسی و اجتماعی تضاد و ناسازگاری نمی‌بیند، بلکه از نظریه نظام انقلابی تا ابد دفاع می‌کند.»

کار خوب تلویزیون

کار خوب تلویزیون

این‌که تلویزیون بخش‌هایی از دیدار اهالی فرهنگ و هنر با رهبری را منتشر کرده خیلی خوب است چون معلوم می‌کند برخلاف ادعای برخی مدیران، رهبری مخالف تصمیماتی است که به ضرر اهالی فرهنگ است.

یک پیشرفت خیره‌کننده

یک پیشرفت خیره‌کننده

گمانم سال ۸۷ بود که گزارشی رفته‌بودیم درباره این‌که جایگاه کتاب در سبد خانوارها چقدر است؟ تیتر گزارش از آنهایی بود که به یاد می‌ماند؛ کباب یا کتاب؟ بعد هم قیمت کتاب را ( که آن زمان بسیار ارزان بود) قیاس کرده‌بودیم با خوراکی‌ها.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر

آشنایی با ضرب المثل ها

حکایتی از کلیله و دمنه

پیشخوان بیشتر