jamejamonline
ورزشی سایر کد خبر: ۸۴۵۹۹۰   ۲۲ مهر ۱۳۹۴  |  ۱۰:۱۵

جام جم ورزشی: باشگاه فرهنگی ورزشی پرسپولیس در نظر دارد روز جمعه برنامه‌های ویژه‌ای را با همکاری سازمان لیگ و هواداران تدارک ببیند.

هانی نوروزی روز جمعه همراه با بازیکنان پرسپولیس به زمین می‌آید

به گزارش گروه ورزشی جام جم آنلاین و به نقل از سایت رسمی باشگاه پرسپولیس، با هماهنگی‌های به عمل آمده بین باشگاه پرسپولیس و سازمان لیگ، برای بازی پرسپولیس – صبای قم در روز جمعه، برنامه‌ریزی‌های ویژه‌ای تدارک دیده شده است. در این بازی با توجه به آغاز ایام سوگواری سرور و سالار شهیدان حضرت امام حسین (ع) برنامه‌های فرهنگی و نوحه‌خوانی با همراهی تماشاگران حاضر در ورزشگاه برگزار خواهد شد.

این بازی همانطور که پیش از این اعلام شد به عنوان بزرگداشت زنده یاد هادی نوروزی هم خواهد بود که بر همین اساس باشگاه پرسپولیس برنامه‌هایی را تدارک دیده است. از آن جمله اینکه قرار است برای اولین بار طرح موزاییک در ورزشگاه‌های ایران اجرا شود. در این طرح هواداران حاضر روی سکوها با در دست گرفتن نشانه‌های رنگی تصویری یا نوشته‌ای را روی سکوها به نمایش می‌گذارند.

روز جمعه قرار است نوشته‌ای که روی سکوها جلب توجه می‌کند، عبارت «هادی 24» باشد. همچنین هانی نوروزی فرزند کاپیتان هادی هم کنار اعضای تیم حضور پیدا خواهد کرد. در این ارتباط اقدامات دیگری هم در دست هماهنگی است. ضمن آنکه با هماهنگی باشگاه پرسپولیس و سازمان لیگ برای بزرگداشت شهید سرفراز و مدافع حرم، سردار همدانی نیز برنامه‌های فرهنگی تدارک دیده شده است.

باشگاه فرهنگی ورزشی پرسپولیس امیدوار است در این بازی با حضور حداکثری هواداران که در روزهای گذشته نیز حضور غیر قابل وصفی داشته‌اند، به برگزاری هر چه بهتر این مراسم‌ها کمک کنند.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
وداع تلخ با «آقا نادر»؛ مرد شماره یک اخلاق

وداع تلخ با «آقا نادر»؛ مرد شماره یک اخلاق

 نادر دست‌نشان متولد ۱۳۳۹‌ از نامداران فوتبال مازندران و پرافتخارترین بازیکن تیم نساجی مازندران بود که هم در دوران اوج و هم در دوران مربی‌گری، نزد همه کسانی که او را از نزدیک می‌شناختند، مرد اخلاق بود.

فوتبال، بازتابی از زندگی

فوتبال، بازتابی از زندگی

برای ما فوتبالی‌ها که از بچگی تا پیرانه‌سری با فوتبال زندگی کرده‌ایم، طبیعی است که فوتبال آمیخته با زندگی است و در تک‌تک سلول‌های بدن ما تنیده شده است.

بله! ما هم در این ورزشگاه بازی کردیم

بله! ما هم در این ورزشگاه بازی کردیم

 نیم قرن از عمر ورزشگاه آزادی می‌گذرد. اولین خاطره‌های من از این ورزشگاه به سال ۱۳۵۳ برمی‌گردد که برای تماشای بازی ایران و کره‌شمالی در مقدماتی جام‌جهانی ۱۹۷۴

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر