jamejamonline
ورزشی سایر کد خبر: ۸۴۵۱۰۲   ۲۰ مهر ۱۳۹۴  |  ۱۰:۲۵

جام جم ورزشی: تیم ملی شمشیربازی اسلحه سابر ایران در میان ۳۵ تیم شرکت‌کننده در مسابقات جام جهانی گرجستان به عنوان دهم دست یافت.

عنوان دهمی تیم ملی شمشیربازی اسلحه سابر در جام جهانی گرجستان

به گزارش گروه ورزشی جام جم آنلاین و به نقل از سایت فدراسیون شمشیربازی ، دیدارهای تیمی مسابقات شمشیربازی جام جهانی گرجستان روز یکشنبه با حضور ۳۵ تیم در شهر تفلیس برگزار شد.

در این بخش از رقابت‌ها تیم ایران با ترکیب مجتبی عابدینی، علی پاکدامن، محمد رهبری و فرزاد باهرارسباران نخستین دیدار خود را در جدول یک‌شانزدهم برگزار کرد و طی آن موفق شد آذربایجان را با نتیجه ۴۵ بر ۳۲ شکست دهد. این تیم اما در دومین دیدار که در جدول یک‌هشتم برگزار شد با نتیجه ۴۵ بر ۴۱ مغلوب آمریکا شد و به همین دلیل دیدارهای خود را برای کسب یکی از رده‌های نهم تا شانزدهم مسابقات ادامه داد.

تیم ملی شمشیربازی اسلحه سابر در ادامه دیدارهای خود و برای کسب یکی از این رده‌ها به ترتیب تیم‌های هنگ‌کنگ و بلاروس را با نتایج ۴۵ بر ۲۴ و ۴۵ بر ۳۷ شکست داد، اما در آخرین دیدار خود و با وجود رقابتی پایاپای مقابل تیم میزبان با حداقل اختلاف امتیاز و با نتیجه ۴۵ بر ۴۴ شکست خورد.

بدین ترتیب تیم ملی شمشیربازی اسلحه سابر ایران با مجموع ۳ برد و ۲ باخت در میان ۳۵ تیم شرکت‌کننده در مسابقات جام جهانی گرجستان به عنوان دهم دست یافت.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
وداع تلخ با «آقا نادر»؛ مرد شماره یک اخلاق

وداع تلخ با «آقا نادر»؛ مرد شماره یک اخلاق

 نادر دست‌نشان متولد ۱۳۳۹‌ از نامداران فوتبال مازندران و پرافتخارترین بازیکن تیم نساجی مازندران بود که هم در دوران اوج و هم در دوران مربی‌گری، نزد همه کسانی که او را از نزدیک می‌شناختند، مرد اخلاق بود.

فوتبال، بازتابی از زندگی

فوتبال، بازتابی از زندگی

برای ما فوتبالی‌ها که از بچگی تا پیرانه‌سری با فوتبال زندگی کرده‌ایم، طبیعی است که فوتبال آمیخته با زندگی است و در تک‌تک سلول‌های بدن ما تنیده شده است.

بله! ما هم در این ورزشگاه بازی کردیم

بله! ما هم در این ورزشگاه بازی کردیم

 نیم قرن از عمر ورزشگاه آزادی می‌گذرد. اولین خاطره‌های من از این ورزشگاه به سال ۱۳۵۳ برمی‌گردد که برای تماشای بازی ایران و کره‌شمالی در مقدماتی جام‌جهانی ۱۹۷۴

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر