jamejamnashriyat
کد خبر: ۸۴۴۹۴۵   ۲۰ مهر ۱۳۹۴  |  ۰۰:۰۱

ندا سپانلو مدیر گروه دانش شبکه چهار در گفت‌وگو با ایسنا، ضمن اشاره به پررونق‌تر شدن گروه دانش در پاییز امسال بیان کرد: با راه‌اندازی دو برنامه جدید «اسطرلاب» و «چرخ» در بخش دانش شبکه چهار، تقریبا زمان برنامه‌های گروه دانش دو برابر شده است. برنامه «چرخ» که از شنبه تا چهارشنبه ساعت 19 پخش می‌شود، به مهم‌ترین رویدادهای علمی ایران و جهان می‌پردازد.

برنامه«اسطرلاب» از فردا به شکل زنده از شبکه چهار پخش خواهد شد.

براساس توضیحات این مدیر گروه، سری جدید برنامه «آسمان شب» نیز از جمعه 24 مهر ماه ساعت 23 به صورت زنده از شبکه چهار پخش می‌شود. این برنامه به طبیعت ناشناخته آسمان و اجرام آسمانی می‌پردازد.

مدیر گروه دانش از تغییرات جدید در این شبکه خبر داد و گفت: فاز دوم راه‌اندازی برنامه‌های سابق شبکه چهار را در دستور کارمان قرار داده‌ایم و این تغییرات از آبان ماه اعمال خواهد شد.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
علامه حسن‌ زاده‌ آملی خواجه نصیرالدین زمانه ما

علامه حسن‌ زاده‌ آملی خواجه نصیرالدین زمانه ما

ارتباط بنده با علامه حسن‌ زاده از سال ۶۸ شروع شد که از حوزه‌علمیه دزفول برای تحصیلات درس خارج به قم مشرف شدم و توفیقی شد که درس اسفار و جلسات خصوصی که چهارشنبه‌ها در منزل ایشان برگزار می‌شد، شرکت کنم.

برجام دیگر اولویت اول نیست

برجام دیگر اولویت اول نیست

آنچه در جریان سفر وزیر خارجه کشورمان به نیویورک اتفاق افتاد حکایت از اصل نوینی در سیاست خارجی ایران دارد و اگر این نگاه ادامه پیدا کند و نهادهای داخلی مرتبط با حوزه خارجی بتوانند از ظرفیت به‌وجود آمده در دولت سیزدهم به درستی استفاده کنند، می‌توانیم شاهد پیشرفت جدی در توسعه مناسبات ایران با کشورهای مختلف به‌ویژه همسایگان باشیم.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر

پیشخوان

بیشتر

نیازمندی ها