jamejamonline
ورزشی سایر کد خبر: ۸۴۴۷۴۹   ۱۹ مهر ۱۳۹۴  |  ۱۳:۵۷

جام جم ورزشی: وضعیت بلاتر روز به روز بحرانی تر می شود. وی به احتمال فراوان با محرومیت مادام العمر روبرو خواهد شد ، مجازاتی که در انتظار پلاتینی رییس یوفا هم هست.

محرومیت مادام العمر برای بلاتر و پلاتینی

به گزارش گروه ورزشی جام جم آنلاین ، مدارک جدیدی از تخلفات مالی ، اخیرا به کمیته اخلاقی فیفا گزارش شده است که اگر دست داشتن پلاتینی و بلاتر در این تخلفات ثابت شود، ممکن است که برای همیشه از فعالیت در فیفا و یوفا محروم شوند. یک منبع نزدیک به کمیته اخلاقی فیفا که نامش فاش نشده، به دیلی میل گفته است:«در حال حاضر جو به شدت احساسی است ولی موضوع خیلی بیشتر از آنچه کسی تصور کند جدی است. واقعیت این است که موضوع فراتر از تخلفات اجرایی است و ممکن است پرونده جنایی شود».

بلاتر و پلاتینی در حال حاضر به خاطر تخلف 1.3 میلیون پوندی، با 90 روز محرومیت از فعالیت روبرو هستند که در صورت ایجاد پرونده ی جدید، آینده کاری هر دو به شدت به خطر می‌افتد.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
فوتبال، بازتابی از زندگی

فوتبال، بازتابی از زندگی

برای ما فوتبالی‌ها که از بچگی تا پیرانه‌سری با فوتبال زندگی کرده‌ایم، طبیعی است که فوتبال آمیخته با زندگی است و در تک‌تک سلول‌های بدن ما تنیده شده است.

بله! ما هم در این ورزشگاه بازی کردیم

بله! ما هم در این ورزشگاه بازی کردیم

 نیم قرن از عمر ورزشگاه آزادی می‌گذرد. اولین خاطره‌های من از این ورزشگاه به سال ۱۳۵۳ برمی‌گردد که برای تماشای بازی ایران و کره‌شمالی در مقدماتی جام‌جهانی ۱۹۷۴

AFC سیاست زده ترین کنفدراسیون دنیا

AFC سیاست زده ترین کنفدراسیون دنیا

 شاید این سوال اهالی فوتبال و به ویژه هواداران پرسپولیس بی جواب بماند که آیا مستحق‌تر از پرسپولیس برای میزبانی گروه E رقایت های لیگ قهرمانان وجود داشت؟

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر